Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed

Fotogalerie voor Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed

Zwembad
Smart-tv
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Smart-tv
Buiten dineren

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed

Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij en barbecues. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een oven, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een smart-tv en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT069099C2A3Z53W2H, 069099CVP0220

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Vasto. Bezoek Teatro Rossetti en Castello Caldoresco, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Punta Penna en Natuurreservaat Punta Aderci. Centro Culturale "Aldo Moro" en Centro Culturale Enrico Berlinguer zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vasto
Meer appartementen in Vasto
Kaart
Vasto, Provincia di Chieti

In de buurt

  • Vasto Marina Beach
    Strand van Vasto
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Spiaggia di San Salvo Marina
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Jachthaven van San Salvo
    14 min. rijden - 3.7 km
  • Noordelijke Strandpromenade
    18 min. rijden - 20.4 km
  • Jachthaven van Termoli
    28 min. rijden - 28.7 km

Lokaal vervoer

  • Station San Salvo - 11 min. wandelen
  • Pescara (PSR-Abruzzo Intl.) - 60 min. rijden

Restaurants

  • Beat Cafe
    3 min. rijden
  • Ristorante Ruyi
    3 min. rijden
  • Ristorante Pizzeria Medusa
    3 min. rijden
  • Ristorante Biancopineta
    17 min. wandelen
  • Lo Spuntino da Loredana & Tonino
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Waar staat Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed?

Dit appartement in Vasto ligt op 5 minuten wandelen van Spiaggia di San Salvo Marina en Strand van Vasto. Ook Jachthaven van San Salvo en Centro Culturale "Aldo Moro" liggen op 5 km afstand. Station San Salvo ligt op 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Apartment with swimming pool and large terrace a few steps from the sea, pets allowed

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk