Hotel

Hotel in Varginha

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 39
inclusief belastingen en toeslagen
14 nov - 15 nov

Over deze buurt

Kaart
MG, MG

In de buurt

  • Via Café Garden - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Vliegende schotel van Varginha - 2 min. rijden - 2.2 km
  • José de Rezende Pavia Park - 3 min. rijden - 2.5 km
  • FADIVA - 3 min. rijden - 2.2 km
  • Faculdade Cenecista de Varginha - 3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Três Corações Station - 44 min. rijden
  • Varginha (VAG-Major-Brigadeiro Trompowsky) - 15 min. rijden

Restaurants

  • ‪Espetinho & Cia - ‬15 min. wandelen
  • ‪Pastelaria e Restaurante Princesa - ‬7 min. wandelen
  • ‪Buona Pizza - ‬6 min. wandelen
  • ‪Coelho Lanches - ‬16 min. wandelen
  • ‪Água Doce Varginha - ‬6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel

Hotel in Vale dos Ipês
Hotel heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 5 badkamers met douches

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Douche

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel?

Ja, bij Hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel?

Vandaag, 13 nov. 2025, kost een verblijf bij Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 14 nov. 2025 min. € 39,47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Hotel inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel?

Dit hotel ligt in Vale dos Ipês, op 2 km afstand van Via Café Garden en Parque Novo Horizonte. Ook Faculdade Cenecista de Varginha en Vliegende schotel van Varginha liggen op 3 km afstand.