Albergo Milano Hotel & Apartments ligt vlak bij een treinstation en aan een meer in Varenna. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Menaggio. Enoteca Principessa en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Varenna
VIA XX SETTEMBRE, Varenna, LC, 23829
In de buurt
San Giovanni Battista-kerk
2 min. wandelen - 0.2 km
Comomeer
3 min. wandelen - 0.3 km
Villa Monastero
3 min. wandelen - 0.3 km
Lover's Walk
3 min. wandelen - 0.3 km
Royal Victoria
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Varenna-Esino-Perledo - 8 min. wandelen
Lugano (LUG-Agno) - 104 min. rijden
Restaurants
Hotel Du Lac
26 min. rijden
Ristorante "Suisse" Bellagio
27 min. rijden
Bar Caffe Rossi
27 min. rijden
Caffè Centrale
40 min. rijden
La Punta
27 min. rijden
Over deze accommodatie
Albergo Milano Hotel & Apartments
Hotel vlak bij Villa Monastero
Een dakterras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Albergo Milano Hotel & Apartments. Bij "La Vista" Restaurant, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor openlucht dineren. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis kranten, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Strandlakens, rookvrije accommodatie en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Albergo Milano Hotel & Apartments bieden voordelen zoals luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag); reserveren verplicht
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
"La Vista" Restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Buiten
Aan een meer
Aan het vlonderpad/de promenade
Dakterras
Strandlakens
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
2 gebouwen
4 etages
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in december, november, januari en februari gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Neem van tevoren contact op met de accommodatie als je niet goed de trap op kunt lopen. Liften zijn niet aanwezig.
Registratienummer van de accommodatie IT097084A1PHMQNC4D, 097084-ALB-00008
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Albergo Milano Hotel & Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Albergo Milano Hotel & Apartments?
Vandaag, 22 aug. 2026, kost een verblijf bij Albergo Milano Hotel & Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 246, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Albergo Milano Hotel & Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Albergo Milano Hotel & Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Albergo Milano Hotel & Apartments?
Dit hotel ligt aan het vlonderpad, op 5 minuten wandelen van Kerk van San Giorgio en Villa Monastero. San Giovanni Battista-kerk en Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen liggen op enkele stappen afstand. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Fiumelatte is het 21 minuten wandelen.