Sandhya paying guest house and Dormitory

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 9
inclusief belastingen en toeslagen
21 jun - 22 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Sandhya paying guest house and Dormitory

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Een buurtwinkel, een terras en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Sandhya paying guest house and Dormitory. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een feestzaal
    • Lokale maaltijdbezorging, een 24-uurs receptie en tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Sandhya paying guest house and Dormitory zorgen voor veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Was-droogcombinaties, strijkplanken/strijkijzers en wasmiddelen

Beleid

Inchecken

Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je INR 200 per huisdier, per week

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer INR 100 voor volwassenen en INR 100 voor kinderen
  • Betaald parkeren: INR 50 per dag
  • Toeslag voor huisdieren: INR 200 per huisdier, per week

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sandhya paying guest house and Dormitory?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van INR 200 per huisdier, per week.

Hoeveel kost een verblijf bij Sandhya paying guest house and Dormitory?

Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij Sandhya paying guest house and Dormitory van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 9, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost INR 50 per dag.

Hoe laat kan ik bij Sandhya paying guest house and Dormitory inchecken?

Inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Sandhya paying guest house and Dormitory uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.