SD View Hotel ligt in Vang Vieng. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Tham Chang Grot en Kaeng Nyui Waterfall. Bekijk onze reisgids voor Vang Vieng
Road No 13 North Ban Houaysangao, Vang Vieng, Vientiane Province, 10003
In de buurt
Blauwe Lagune
24 min. rijden - 11.2 km
Wat Si Souman
2 min. rijden - 1.9 km
Tham Chang Grot
5 min. rijden - 3.4 km
Kaeng Nyui Waterfall
10 min. rijden - 7.5 km
Pha Ngern-uitkijkpunt
15 min. rijden - 8.2 km
Lokaal vervoer
Vientiane (VTE-Internationale luchthaven Wattay) - 94 min. rijden
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2018
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij SD View Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij SD View Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat SD View Hotel?
Dit hotel in Vang Vieng ligt op 1,9 km van Wat Si Souman en op 3,4 km van Tham Chang Grot. Ook Kaeng Nyui Waterfall en Pha Ngern-uitkijkpunt liggen op 10 km afstand.