Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Radisson Hotel Vancouver Airport bevindt zich vlak bij een metrostation in Richmond City Centre, een buurt in Richmond niet ver van de luchthaven en gezellige winkelstraten. Vancouver Waterfront en Canada Place-cruiseshipterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Granville Street en Robson Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij BC Place-stadion of Rogers Arena. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa om te ontspannen en voor het afleggen van wandel- en fietsroutes om je in te spannen. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Aberdeen Station op 3 minuten wandelen en Capstan Station op 7 minuten. Bekijk onze reisgids voor Richmond
8181 Cambie Rd, Richmond, BC, V6X3X9
In de buurt
Centrum Aberdeen
2 min. wandelen - 0.2 km
Nachtmarkt van Richmond
11 min. wandelen - 1.0 km
Lansdowne Centre
13 min. wandelen - 1.1 km
Great Canadian Casino
16 min. wandelen - 1.4 km
McArthurGlen Designer Outlet
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Aberdeen Station - 3 min. wandelen
Station North Vancouver - 28 min. rijden
Internationale Luchthaven Vancouver (YVR) - 10 min. rijden
Restaurants
Cha Don 茶檔
2 min. wandelen
ChoCho Hotpot
3 min. wandelen
Yung Ho Soy Drink 永和豆漿
2 min. wandelen
Red Star Seafood Restaurant 鴻星海鮮酒家
1 min. wandelen
Leung Kee Congee & Noodles
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Radisson Hotel Vancouver Airport
Hotel met een chique stijl in Richmond City Centre
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een droogkuis/wasserijservice en een bar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Radisson Hotel Vancouver Airport. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga vooral lekker eten bij Mozza, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een 24-uurs fitnesscentrum en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een zwembad met ligstoelen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een binnenzwembad
Snelle uitcheckservice, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een cadeauwinkel
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het restaurant, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 200 kamers hebben voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 43 inch met premium tv-zenders
Recyclage, minikoelkasten en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (CAD 26 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Overdekt lang parkeren ter plaatse (CAD 26 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: CAD 35 voor volwassenen en CAD 35 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Mozza
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Binnenzwembad
Bubbelbad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
12 vergaderruimtes
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum (1.486 vierkante meter)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
12 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1994
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 43 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 02.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie biedt een shuttleservice op aanvraag vanaf de luchthaven nadat je je bagage hebt afgehaald. Informeer de accommodatie via een gastentelefoon van de luchthaven om het vervoer vanaf een aangewezen luchthavenlocatie te regelen. Vrijwilligers op de luchthaven zijn beschikbaar voor assistentie.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 17 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer CAD 35.00 voor volwassenen en CAD 35.00 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): CAD 26 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): CAD 26 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Safety Protocol (Radisson) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 05.30 uur tot 22.30 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Radisson Hotel Vancouver Airport
Radisson Vancouver Airport
Radisson President Hotel Vancouver Airport
Radisson Richmond
Richmond Radisson
Radisson Vancouver Richmond
Radisson Hotel Vancouver Airport Hotel
Radisson Hotel Vancouver Airport Richmond
Radisson Hotel Vancouver Airport Hotel Richmond
Veelgestelde vragen
Beschikt Radisson Hotel Vancouver Airport over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 05.30 uur tot 22.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Radisson Hotel Vancouver Airport?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Radisson Hotel Vancouver Airport van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 195, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Radisson Hotel Vancouver Airport?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CAD 26 per dag. Lang parkeren is beschikbaar voor CAD 26 per dag.
Hoe laat kan ik bij Radisson Hotel Vancouver Airport inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Radisson Hotel Vancouver Airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Radisson Hotel Vancouver Airport een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Radisson Hotel Vancouver Airport?
Dit hotel ligt in Richmond City Centre, op 15 minuten wandelen van Centrum Aberdeen, Nachtmarkt van Richmond en Lansdowne Centre. Ook Great Canadian Casino en McArthurGlen Designer Outlet liggen op 2 km afstand. Aberdeen Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Capstan Station is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Radisson Hotel Vancouver Airport
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1709 van 2998 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.709
Gastenscore: 8 - Goed. 799 van 2998 beoordelingen
8 - Goed
799
Gastenscore: 6 - Redelijk. 304 van 2998 beoordelingen
6 - Redelijk
304
Gastenscore: 4 - Matig. 116 van 2998 beoordelingen
4 - Matig
116
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 70 van 2998 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
70
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Hennie
Reisde met partner
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel
Hennie
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Rimada
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hartelijk ontvangst en snelle service. Prima en schone kamers. Ligging vlakbij de airport is perfect.
Rimada
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Abe, Overveen
Reisde met partner
16 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruime nette kamer, keuze van ontbijt, ligging bij vliegveld, uitchecktijd 12.00, vriendelijk personeel
Abe
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Biao Zhun
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
exellent location
Biao Zhun
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Tara
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Radisson Vancouver Airport Hotel is a prime location in Richmond, walking distance to many stores/restaurants and very close to the train station to access other areas including downtown. Very convenient. A very clean hell, staff were fabulous. My only complaint is the lack of parking. Parking is $26 per day and there is some parking in the front of the of the hotel if you’re not fortunate enough to get a spot there, you then have the option to park in the Parkade nearby not ideal. Considering the location, you may not need a car rental something for future guests to consider.
Tara
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
MICHELLE, Blind Bay
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good. Elevator was in repair. Great location
MICHELLE
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Vivien
5 apr 2026
Positief: Netheid
really nice beds and pillows
Vivien
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
PARVEEN
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We didn't have breakfast.
PARVEEN
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Pamela
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff. There were some maintenance issues that were being addressed.
Pamela
2 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Karine
2 apr 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
The elevator was known to not be working. The staff did not put up any signs indicating we could end up being trapped. We were trapped. It was only for 10 minutes, however since we didn’t know how long it would be we were feeling quite anxious. We were upset to learn that the elevator had been having issues all day. The staff did not care and basically told us to relax. Not acceptable.
Karine
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ronald, West Kelowna
Reisde met partner
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with everything you need. On site restaurant was open until late evening so we were able to get a delicious meal after arriving at the hotel at 9pm. Our room was a spacious one bedroom suite. Breakfast choice was a buffet or order from the menu. Super quick check-in, friendly staff and a very efficient shuttle that runs every 30 minutes. I will definitely stay here again.
Ronald
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
SHUMEI, Calgary
Reisde met familie en kleine kinderen
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super convenient location , just beside president plaza, Yohan centre and cross street from Aberdeen Centre. Nice and welcoming staff, easy check in/out. Elevator is under construction but have one that is still operating along with the one for cleaning staff. Parking can be limited at the front of the hotel if you came back late but there are more parking spaces on the fifth floor at president plaza (signage only says more parking at blue zone but didn’t indicate where), so it will be much helpful to include the location.
Our room is facing parking lot, never noticed there is river view on the opposite side of the hotel, so worth asking for next time. One of the mattress had long crease and it was replaced after notifying the front desk. Queen bed seems small, more like a double.
They removed the complimentary bottle of water from any reservations and there is NO filtered hot/cold water machine. No breakfast and $26/day for parking.
SHUMEI
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
SAUKING
Reisde met partner
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room is spacious and clean with daily housekeeping. I love my room which is located on a high floor with river view. There are lots of shopping and restaurants around. Also the Aberdeen SkyTrain station is closed by. We can get around easily to everywhere. Just a bit too lucky we were stuck inside the elevator a few minutes of our last day stay.
SAUKING
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Selena
Reisde met partner
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel staff and check-in process was great. We got upgraded to a penthouse on the 12th floor. You need to take the elevator to the 11th floor and then take a separate small elevator to the 12th floor. We took the stairs instead. Hotel had no free water access. The only water access was at the giftshop which is expensive.
Selena
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ginette
Reisde met een groep
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast and restaurant food was above expected. Wonderful staff - friendly and welcoming. Shuttle service was excellent - left on time and driver was very accommodating to our needs. Room was very quiet.
Ginette
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
JON, Seattle
30 mrt 2026
The hotel location is very convenient for access to the monorail station across the street and for walking to many restaurants and shops in Richmond. The rates are a pretty good value. They're aiming to fix their one broken elevator by summer 2026. In the meanwhile, guests can also use the service elevator. Staff is friendly and the rooms are clean.
JON
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Stuart
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful
Stuart
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
guodong
Reisde met familie en kleine kinderen
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good service! Thanks
guodong
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rie
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No complain for anything
Rie
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Michael
25 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bar is nice crazy expensive restaurant onto the pizza place next to Aberdeen skytrain ~ awesome pizza good flavour! Bar is expensive in hotel
Michael
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Ivan
Reisde met familie en kleine kinderen
25 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
When we checked in the dayshift staff was great. We were disappointed with the room as the carpet and walls were dirty. Picture frames were all slanted, room smelled old and no ventilation in the bathroom. The sheets on our beds were also old and torn. One elevator was out of service so it took forever to leave and return to our floor. Evening staff were rude and unfriendly. During check out the front receptionist Indian lady was also rude and behaved like she despises her job. We will not stay here again.
Ivan
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Ning
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room interior is old, staff were friendly.
Ning
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Edel Gene
23 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Clean room but some staff are not polite.
Edel Gene
1 nacht verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Dylan
23 mrt 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Average, was encouraged to upgrade to a penthouse and it was old and dingy and smelled moldy.
Dylan
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
XIN
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten