Droom je van een vakantie vol belevenissen in de Alpen? Dan is deze vakantiewoning met panoramisch uitzicht een goede keuze.
In de Aostavallei vind je dit uitnodigende vakantiehuis in het dorpje Breuil-Cervinia. Het goed uitgeruste interieur strekt zich uit over twee verdiepingen en maakt een huiselijke indruk. Geniet 's ochtends van een kopje koffie in de frisse lucht op een van de terrassen terwijl je inspiratie opdoet voor de komende activiteiten. Na een actieve dag in de natuur kun je met je geliefden ontspannen in de woonkamer en uitkijken naar de volgende vakantiedag.
Ontdek helderblauwe bergmeren en ervaar adembenemende uitzichten tijdens een wandeling door de natuur. Op een steenworp afstand van de vakantiewoning vind je de volgende gemarkeerde wandelroute en een mountainbikeroute. In de winter woon je heel dicht bij verschillende skiliften en skigebieden en heb je dus ideale omstandigheden om het besneeuwde landschap actief te beleven.
dit appartement ligt in Valtournenche. Skigebied Breuil-Cervinia en Skilift van Cervinia zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Matterhorn verkennen. Frachey-Alpe Ciarcerio Funicular en Valle d'Aosta-observatorium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cervinia
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous apartment in Breuil-Cervinia with house a mountain view?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Breuil-Cervinia with house a mountain view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Breuil-Cervinia with house a mountain view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous apartment in Breuil-Cervinia with house a mountain view?
Dit appartement in Valtournenche ligt op 2 km afstand van Skiparadijs Matterhorn, Skigebied Breuil-Cervinia en Skilift van Cervinia. Ook Cieloalto-skilift en Gondel van Breuil-Cervinia liggen op 2 km afstand.