66 Saint Pauls & Spa ligt in het stadscentrum en bij de oceaan in Valletta. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Malta Experience. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar St George's Beach en Golden Bay. Msida Bastion Historic Garden en Gardjola-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Valletta
66 St. Pauls Street, Valletta, VLT 1212
In de buurt
Grand Harbour
1 min. wandelen - 0.0 km
Sint-Janscokathedraal
2 min. wandelen - 0.2 km
Merchant Street Market
2 min. wandelen - 0.2 km
Hogere Barrakka-tuinen
3 min. wandelen - 0.3 km
Malta Experience
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 28 min. rijden
Restaurants
San Paolo Naufrago
1 min. wandelen
Lot Sixty One
1 min. wandelen
Grano
1 min. wandelen
Coffee Circus Lisboa
2 min. wandelen
Luciano's
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
66 Saint Pauls & Spa
Hotel met een luxe stijl niet ver van Malta Experience
Een poolbar, een dakterras en een koffiebar/café verwelkomen je bij 66 Saint Pauls & Spa. Geniet van een lichaamsbehandeling, een gezichtsbehandeling of een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een droogkuis/wasserijservice en 2 bars, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een kruier/portier en conciërgeservice
Een 24-uurs receptie, een lift en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, een feestzaal en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij 66 Saint Pauls & Spa hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
2 bars/lounges
Een bar aan het zwembad
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Volledig uitgeruste spa
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 10 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 10 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 30 november
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen t/m 10 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt 66 Saint Pauls & Spa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij 66 Saint Pauls & Spa?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij 66 Saint Pauls & Spa van één nacht voor twee volwassenen op 16 mei 2026 min. € 226, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij 66 Saint Pauls & Spa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 66 Saint Pauls & Spa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 66 Saint Pauls & Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt 66 Saint Pauls & Spa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat 66 Saint Pauls & Spa?
Dit luxe hotel ligt in het centrum van Valletta, op 5 minuten wandelen van Kerk van de Schipbreuk van Sint Paulus en Malta Experience. Grand Harbour en Merchant Street Market liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 66 Saint Pauls & Spa
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 450 van 540 beoordelingen
10 - Uitstekend
450
Gastenscore: 8 - Goed. 67 van 540 beoordelingen
8 - Goed
67
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 540 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 540 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 540 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het feit dat je de kamer niet kan luchten is minder prettig
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christopher
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spa was excellent and hotel centrally located near shops, bars and restaurants
Christopher
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DAVINA
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central location close to major historic sites. Staff very helpful. Our room was spotless with a fabulous view. We had booked 502 and had our own balcony overlooking the pool. Would stay again without hesitation.
DAVINA
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helen
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brilliant location for walking to centre of Valletta or to ferries . It is also on a city circular town bus if tired at end of a day sightseeing. Very friendly staff who went out of their way eg to heat up some water for an evening Lemsip! Very good breakfast. Would definitely stay there again.
Peter
11 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ramneek
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. Helpful and friendly staff who were very accommodating. The breakfast was very tasty but there's not much variety.
Ramneek
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mary at the front desk was extremely helpful. Breakfast was delicious. Kudos to the chef
John
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
26 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff, room, and location was amazing. I would definitely recommend it if you love architecture and the historical center of Malta.
Maria
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SIMONA
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’hotel molto curato e pulito, la sua posizione
SIMONA
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zoe
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Absolutely charming hotel and staff. Great breakfast with lots of home made baking changing daily. Lovely surprise to get a welcome drink. We had the penthouse which was lovely - lots of space to relax and am amazing view. Oh and the location was perfect too. Highly recommended.
Zoe
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elaine Frances
23 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous little boutique hotel in the heart of old town Valletta.
Beautiful room overlooking the harbour and every member of staff were polite and courteous 😃
Elaine Frances
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alycia
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay
Alycia
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Awatef
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
friendly staff
Awatef
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adrian
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel
Adrian
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Will
14 okt 2025
Excellent location and hotel
Friendly staff, good breakfast, lovely room, fantastic building, lounge and outdoor seating area although we had a balcony and spent hours on that watching the activity in the harbour
Will
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Ronald Alexander
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The fire escape route from room 501 takes you into a spiral stone staircase which is very narrow, dark in places and blocked near the bottom by bags of rubbish. This was reported to the hotel Guest Relations on the day of arrival but when checked the next few days, nothing had changed. This is a death trap for anybody who uses this fire escape route as per the instructions in the room folder and the fire escape plan in the room and corridor outside the room.
I provided this feedback to Expedia mid-stay of the holiday and they said this would be passed to management at the hotel, but nothing happened to the rubbish blocking the stair It is disappointing that nothing was done.
This gave me sleepless nights for the weeks stay, If anybody else is going to stay at this hotel, I would not recommend not staying in this room or 502 or the Penthouse above.
Ronald Alexander
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mr James
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay. Second time staying at this hotel and it was as great as it was the first time. Staff that are very friendly and helpful and the rooms are spotless. Perfect location in Valletta and would highly recommend to anyone
Mr James
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Malte
10 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gutes Hotel, ob für Urlaub oder Business-Trip.
Malte
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had a wonderful stay in Malta...This is a perfect hotel and very central for everything
John
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a fantastic small hotel in an amazing old building.
The staff were all incredible!
Lovely buffet breakfast, and always a bonus when there’s Prosecco included!
Fantastic location with loads of great restaurants virtually on the doorstep.
I would definitely revisit.
We had room 101 which has a great little balcony with comfy chairs overlooking the atrium.
David
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lorraine
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location.
Staff were good (especially the night manager). Morning staff could have cleared used plates more quickly at breakfast. Breakfast was good, but shame no hot plates or simple eggs cooked to order available.
We had the cheaper room, which opened out to the inner court yard was as expected, so no complaint. The room was a bit dull looking but ok, it was probably overdue a revamp. The bathroom was grim (room 202) with the shower and around the sink in much need of a deep clean at the very least, if not replacing altogether, I was surprised at how poor it was given the overall hotel rating.
The location is perfect though, so if they could sort the bathroom, I would recommend.
The person checking us out didn’t ask how our stay was, if not I would have raised it with them.
Lorraine
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
wally
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recomendo com certeza
Perfeita em todos os sentidos atendimento de todos
, café manhã excelente , limpeza e conforto
wally
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra Ann
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Friendly helpful staff.
Sandra Ann
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. Very centric and well loacated. The staff is amazing!!!!