Marina Manna Hotel & Club Village ligt aan een rivier in Valledoria. Geniet van de prachtige natuur bij Golfo dell'Asinara en Spiaggia di San Pietro. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Terme di Casteldoria en Aquafantasy. Kajakken, windsurfen en zeilen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Valledoria
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Marina Manna Hotel & Club Village
Deze rookvrije residentie beschikt naast een buitenzwembad over een restaurant en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een snackbar/deli, een kinderzwembad en hulp bij uitstappen/tickets. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Marina Manna Hotel & Club Village heeft 67 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een kluis. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Eetopties
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuin
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Kajakken in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
2 etages
5 gebouwen
67 units
Gebouwd in 1995
Mediterrane architectuur
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 23.00 uur en 07.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of EUR 60 betalen voor de schoonmaak (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante schadeborg: EUR 150 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 23.00 uur en 07.30 uur
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor beddengoed: EUR 10.00 per persoon, per nacht (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Marina Manna Club Village
Marina Manna Club Village Valledoria
Marina Manna Hotel & Club Village
Marina Manna Hotel & Club Village Valledoria
Marina Manna Valledoria, Sardinia
Marina Manna Hotel Club Village Valledoria
Marina Manna Hotel Club Village
Marina Manna & Club Village
Marina Manna Hotel & Club Village Residence
Marina Manna Hotel & Club Village Valledoria
Marina Manna Hotel & Club Village Residence Valledoria
Veelgestelde vragen
Beschikt Marina Manna Hotel & Club Village over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Marina Manna Hotel & Club Village?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Marina Manna Hotel & Club Village inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 07.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Marina Manna Hotel & Club Village uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Marina Manna Hotel & Club Village een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Marina Manna Hotel & Club Village?
Deze residentie ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Golfo dell'Asinara en Spiaggia di San Pietro. Spiaggia di Baia delle Mimose ligt op 1,2 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Marina Manna Hotel & Club Village
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,4
Locatie
7,4
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 47 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 47 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
4/10 – Matig
Kelly, Maastricht
21 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Ligging goed, appartement toe aan modernisering
De ligging was prima tussen het strand en het centrum.
Het appartement was schoon, maar erg gehorig! De keuken was niet compleet ingericht (oa maar 1 mes, 2 pannen en geen prullenbak), lattenbodem bed was doorgezakt, matrassen doorgelegen. Personeel van het restaurant en de jongeman van de receptie waren erg behulpzaam.
Ondanks het erg slechte bed hebben we een fijne vakantie gehad.
Kelly
4/10 – Matig
Anahi
Reisde met familie en kleine kinderen
18 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El alojamiento es viejito, y con mogollón de hormigas que picaban, hasta en el baño teníamos un hormiguero.
Todos los caminos de arena. No hablan español y las instalaciones dejan mucho que desear. Muchas cosas rotas y en general todo muy sucio, sobre todo en la zona donde nos ubicaron. Que es en la parte del fondo, yo creo que sobre todo nos ponían allí a los españoles, en la peor zona!! Con todas las hormigas, sin iluminación y donde no llega el WIFI.
porque el wifi solo llega en las habitaciones que están cerca de la piscina, que son las más modernistas.
Al final de la estancia te mandan barrer y fregar el suelo, sino te cobran la limpieza.
En general todo muy sucio y en cuanto a las instalaciones muchas cosas rotas
Anahi
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Cécile
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hôtel club familial
Séjour agréable pour les enfants et les familles avec un personnel sympa.
Cécile
8 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
24 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Reposant
Séjour agréable. Bon rapport qualité prix.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Julien
6 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Julien
9 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Elena
5 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Buena experiencia.
El hotel en general muy bien. Son muy cómodas las casitas aunque los colchones están un poco antiguos. Los empleados muy simpáticos y educados. Algo malo es que en la cena a veces no calculan bien las cantidades y aún estando en media pensión nos quedamos sin postre. Algo bueno es que tienen actividades de animación tanto en la playa como en el hotel y se hace muy ameno.
Elena
3 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Nuria
10 jun 2023
Nuria
5 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
René
Reisde met partner
5 sep 2021
Die Anlage der Unterkunft ist ganz hübsch gemacht und für einen Aufenthalt auf jeden Fall sehr geeignet.
Leider ist das Hotel schon etwas älter und das sieht man an vielen Ecken und Gegenständen.
Das Personal ist sehr, sehr freundlich und hilfsbereit.
Ach das Management ist sehr engagiert.
Die Putzfrau hatte leider unsere offene Koffer zugeklappt und durch das Zimmer geschoben. Hierdurch ist alles Durcheinander gekommen. Gut gemeint ist leider nicht immer gut gemacht...
In einem neueren Zimmer war ein Bad ohne Fenster und die Lüftung scheint nicht gut zu arbeiten, wodurch sich extreme Feuchtigkeit, nuffiger Geruch und Schimmel abzeichnen.
Aufgrund der gut gelegenen Anlage in der Nähe zum Meer und des klasse Personal gebe ich dennoch 3 Punkte.
René
7 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Christian
Reisde met een groep
6 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Christian
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 aug 2020
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tranquillità, cortesia e disponibilità del personale
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
11 sep 2018
Negatief: Netheid, comfort kamer
Delusione
Memori del bel soggiorno dello scorso anno. Quest'anno ho prenotato una superior che lo scorso anno aveva il bagno nuovo con doccia in cristallo. Quella che mi hanno spacciato per superior quest'anno era tutta un'altra cosa: terzo letto invece di un divano singolo era una branda sgangherata con una testata in vimini fiscerata al muro che nulla c'entrava col resto dell'arredamento. Il bagno piccolo e fatiscente, doccia in plastica sporca e puzzolente, tavoletta wc rotta, tutti i dispenser sapone e porta rotoli non funzionanti, la carta igienica era appoggiata sul mobile bagno spiaccicato di zanzare, non vi era neppure un appendino per mettere i teli doccia. Quando gli ho fatto notare che non era una superior volevano cambiarmi camera ma reduci di un viaggio lungo e dovendo starci solo 2 notti ai miei non andato di spostarsi. Andati a cena pieni di entusiasmo ricordando un eccellente cucina, ci siamo ritrovati davanti una sorta di buffet con pasta incollata e scotta (i tortelli panna e prosciutto neppure alla mensa delle elementari)carne secca e pesce congelato,neppure i dolci erano decenti (una casalinga fa meglio). Il sabato sera il villaggio si trasforma in una balera fino a tarda notte, alle 10 del mattino hanno cominciato la manutenzione piscina proprio davanti alla nostra camera, tosaerba e decespugliatore, piscina inagibile per più di un"ora, stufi del rumore e di aspettare che il bagnino pulisse siamo andati al mare, se lo scopo e farci scappare ci sono riusciti!!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2018
6/10 – Redelijk
Dario, Roma
7 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Non e spatiosa e non a dud pasi de la mare
Non recomanda per amici
Dario
4 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Tomasz
3 jul 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tomasz
11 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil chaleureux parle peu français .
Beau village vacance en préparation de la saison aménagement
Chambre face à la piscine salle de bain douche bidet we lavabo coffre fort 1 grand lit et un petit lit lit fait et ménage tout lès jour et change dès serviette ( pas de peignoir ni chausson article de toilette uniquement le premier jour )
Piscine un peu verte mais temps orageux
Petit déjeuner gâteau maison céréale pain croissant sarde boisson chaude jus d’orange yaourt et dernier jour petit gâteau sarde et jambon self service sauf boisson chaude bon service
Personnel gentil et attentionné mais manque de documentation sur excursion et visite
hôtel vide et calme au mois de mai( on était tranquille ) pas d’animation ni activité
bus passant
Belle plage de dune à quelque centaine de mètre
Valledoria vide et vétuste en cette saison
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Isaac
4 okt 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Basic.
Super basic house cleaning , didn't clean room everyday. Very remote location. Food on site terrible. Very comfortable bed. Must have a car.
Isaac
7 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 sep 2017
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Mi aspettavo almeno la pulizia giornaliera. il resto mi è piaciuto molto: ambiente circostante, location, ristorazione
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 aug 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Confort albergo
Nella struttura è ospitata l'attività di intrattenimento con musica ad alto volume sino a tarda notte. Camere accoglienti. A 200 mt dal mare.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Salvatore, Porto Torres
19 aug 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacanze al di sotto delle aspettative
male
Salvatore
3 nachten verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
mario, cagliari
13 aug 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Buona posizione staff disponibile
Ringrazio i ragazzi dell' animazione e il bagnino per la loro gentilezza e simpatia con noi e le mie bimbe...l hote e' modesto ma accettabile.
mario
8/10 – Goed
Dave
4 aug 2016
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Dave
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
31 jul 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Rita
19 okt 2015
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Urlaub ind der Nachsaison
Preis- Leistungsverhältnnis ok.Beim Frühstück wenig Leute und dennoch lange Wartezeit an der Kaffeemaschine....es müßte eine zweite Maschine zur Verfügung stehen