Valencia Palacete

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Valencia Palacete bevindt zich in Centrum van Valencia, een wijk in Valencia, en ligt vlak bij een metrostation. Catedral de Santa María de Valencia en Estadio Mestalla zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Bioparc Valencia en Ciudad de las Artes y las Ciencias. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Ciudad de Valencia of Luis Puig Palace. Bekijk onze reisgids voor Valencia
Meer pensions in Valencia
Kaart
Carrer de Quart 21, Valencia, Valencia, 46001

In de buurt

  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en grote ramen.
    Central Market
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een moderne brug met witte pilaren en een gebogen ontwerp, overspannen een weg met betonnen afscheidingen en een fietser.
    Jardín del Turia
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een stadsgezicht in de schemering met verlichte gebouwen, een opvallende klokkentoren en een rotonde.
    Plaza de la Reina
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historische kathedraal met een grote roosvenster en een koepel.
    Catedral de Santa María de Valencia
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een historisch gebouw met een klokkentoren, versierde balkons en klassieke architectuur.
    Plaza Ayuntamiento (plein)
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Angel Guimera - 9 min. wandelen
  • Station Valencia-Noord - 15 min. wandelen
  • Valencia (VLC) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Mayan Coffees
    1 min. wandelen
  • Off Stage
    5 min. wandelen
  • Khambu Vegan Food
    2 min. wandelen
  • Café La Placita
    4 min. wandelen
  • Canela
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Valencia Palacete

  • Pension vlak bij Central Market
  • Niet ver van Catedral de Santa María de Valencia en Plaza Ayuntamiento (plein) ligt Valencia Palacete, waar je geniet van een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, conciërgeservice en een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en badjassen.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Regendouches, bidets en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met Netflix, streamingdiensten en premium tv-zenders
    • Verwarming, schoonmaakservice en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Valencia Palacete?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoe laat kan ik bij Valencia Palacete inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Valencia Palacete uitchecken?

Je dient om uiterlijk 13.30 uur uit te checken.

Waar staat Valencia Palacete?

Dit pension ligt in Centrum van Valencia, op 10 minuten wandelen van Torres de Quart en Central Market. Ook Catedral de Santa María de Valencia en Plaza Ayuntamiento (plein) liggen op een kwartiertje wandelen. Station Angel Guimera ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Turia is het 12 minuten wandelen.