Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Typical house with terrace 5 minutes from the beach
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 2.5 badkamers en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eetruimte en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
2,5 badkamers
Bad of douche
Bubbelbad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Boeken
Tv met kabel-/satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Motorbootverhuur in de buurt
Pretpark in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Veiligheidsslot
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-41862-V
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Casa Típica con Terraza 5 Minutos de la Playa Valencia
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in El Cabanyal, een wijk in in Valencia, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Estadio Mestalla en Catedral de Santa María de Valencia zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Ciudad de las Artes y las Ciencias en Bioparc Valencia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Circuit Urbà de València of kies voor een avondje uit bij Roig Arena. Duiken, snorkelen en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Valencia
Zijn huisdieren welkom bij Typical house with terrace 5 minutes from the beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Typical house with terrace 5 minutes from the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Typical house with terrace 5 minutes from the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Typical house with terrace 5 minutes from the beach?
Dit vakantiehuis ligt in El Cabanyal, op 0,5 km van Playa de la Malvarrosa en op 5 km afstand van Haven van Valencia en Ciudad de las Artes y las Ciencias. Ook Platja del Cabanyal - Les Arenes en Polytechnische universiteit van Valencia liggen op een kwartiertje wandelen. Station Marítim Serrería ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Ayora is het 21 minuten wandelen.
Beoordelingen over Typical house with terrace 5 minutes from the beach