Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Studio Apartment611 Islateja
Appartement in Valdivia
Fotogalerie voor Studio Apartment611 Islateja





Studio Apartment611 Islateja heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Valdivia. Bezoek culturele hoogtepunten Submarino O'Brien Maritiem Museum en Niebla Fort Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Pedro de Valdivia-brug en Rio Cruces-brug.
Valdivia, Los Ríos
In de buurt
- Rio Cruces-brug - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Casino Mundo Dreams - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Costanera Arturo Prat - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Valdivia-plein - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Kunstmann Brouwerij - 3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bar Bundor - 9 min. wandelen
- La Última Frontera - 10 min. wandelen
- Sweet & Gourmet - 6 min. wandelen
- Cioccolato Cafetería - 7 min. wandelen
- Restaurant Rucamilla - 13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Studio Apartment611 Islateja
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
15 externe beoordelingen