Uw volgende skivakantie begint met een verblijf in ons rustieke chalet. Dit gebied heeft 79 skiliften die naar 154 pistes leiden. Ons chalet heeft veel voorzieningen waar u zeker van zult houden, waaronder:
• 3 slaapkamers met een tweepersoonsbed • 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden • 1 slaapkamer met 2 stapelbedden • Gratis wifi • Eigen bubbelbad • Woongedeelte met thuisbioscoop, televisie en dvd-speler • In-suite wasmachine • Berging voor ski's • Prachtig uitzicht op de bergen • Eigen parkeerplaats in de garage
Geniet van een uitzicht op de bergen wanneer u een vakantie boekt voor uw familie en vrienden in ons chalet! In de winter heeft het resort 79 liften en 154 pistes van verschillende moeilijkheidsgraad. Iedereen in uw groep vindt een parcours dat bij hun niveau past. Als je in de zomer met ons meedoet, ga dan golfen, wandelen of paragliden. Het hele jaar door zijn er genoeg avonturen!
Ons chalet heeft 5 SLAAPKAMERS. Drie slaapkamers hebben tweepersoonsbedden. Een slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. De laatste slaapkamer heeft 2 stapelbedden (slapen in totaal 4 gasten). Wij zullen u voorzien van beddengoed.
Maak je klaar in onze 3 BADKAMERS. Als u licht reist, kunt u badlinnen huren voor € 7 per set. Houd je kleding schoon, dankzij de wasmachine in de suite.
Trek je na een dag op de piste terug in onze open WOONRUIMTE. Krullen op de bank en lees je favoriete boek, of vestig je en geniet van een thuisbioscoopervaring. Open in de vroege avond een fles wijn, stap het balkon op en geniet van de frisse lucht, of neem een duik in het privé-bubbelbad en laat uw stress wegsmelten. U kunt eenvoudig verbinding maken met vrienden en familie thuis, dankzij de gratis Wi-Fi.
In de KEUKEN vindt u een fornuis, een oven, een magnetron, een vaatwasser, een koelkast en een broodrooster. Begin uw ochtend met een kopje koffie, vers uit onze eigen koffiemachine.
Er zijn een aantal andere voorzieningen waar u zeker van zult genieten tijdens uw verblijf in Chalet Le Cabri. Deze omvatten on-site ski-opslag, de thuisbioscoop, het eigen bubbelbad en gratis parkeren in de garage.
Als u een huisdier wilt meenemen, laat het ons dan weten tijdens het reserveren. We kunnen ze mogelijk tegen een toeslag van € 30 per verblijf herbergen.
Bij aankomst wordt u gevraagd om een borg van € 1500 en een kleine dagelijkse toeristenbelasting per persoon. Gasten worden verzocht hun units schoon te maken voor vertrek of eindschoonmaak (exclusief de keuken) voor een toeslag van € 150. Houd er rekening mee dat in het winterseizoen deze eindschoonmaak gratis wordt verstrekt.
** De getoonde afbeeldingen zijn een weergave van de eenheid die u ontvangt en zijn niet-contractueel.
LOKALE FAVORIETEN
Als u liever geen eigen ski-uitrusting meeneemt, kunt u uitrusting huren bij de Skimium Skishop op D902. Na een dag op de pistes, stop bij Restaurant le Lodge voor een maaltijd met vrienden. Geniet van cocktails bij Le Petit Danois. Zorg ervoor dat je het Vanoise National Park verkent terwijl je in de buurt bent.
ANDERE OPMERKINGEN: Houd er rekening mee dat beddengoed, handdoeken en andere benodigdheden bij de accommodatie beschikbaar zijn, maar mogelijk niet gratis zijn. Extra kosten worden hieronder beschreven.
• Er is een eigen parkeerplaats in de garage • Wi-Fi is GRATIS • Badkamerlinnen zijn beschikbaar voor € 7 / set • Als u van plan bent om een huisdier mee te nemen, laat het ons dan weten tijdens het reserveren en we kunnen ze mogelijk onderbrengen tegen een toeslag van € 30 per verblijf • In de zomer is een eindschoonmaak (exclusief de keuken) beschikbaar voor € 150. Deze schoonmaak is gratis in de winter • Er is een borg van € 1500 en een kleine dagelijkse toeristenbelasting in rekening gebracht per persoon bij aankomst
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Ski-opslag
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Kitchenette
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
3 badkamers
Entertainment
Dvd-speler
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Ski-opslag
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 51192973900023
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze chalet ligt in Val-d'Isère. Wintersportplaats Val-d'Isère en Wintersportplaats Tignes zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Centre Aquasportif Val d'Isère en Golf du lac de Tignes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Val-d'Isère
Zijn huisdieren welkom bij Privé Montagnard Home Cinéma, Cuve Thermal Privée?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Privé Montagnard Home Cinéma, Cuve Thermal Privée inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Privé Montagnard Home Cinéma, Cuve Thermal Privée uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Privé Montagnard Home Cinéma, Cuve Thermal Privée?
Deze chalet in Val-d'Isère ligt vlak bij Wintersportplaats Val-d'Isère, Bellevarde Express-skilift en Village-skilift. Centre Aquasportif Val d'Isère en L'Olympique-gondel liggen op enkele stappen afstand.