Monte Sião Château ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Urubici. Rotsinscripties van Urubici en Serra do Corvo Branco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Parque Cascata do Avencal en Serra do Rio do Rastro. Ook Villa Francioni Wijnmakerij en Serra do Rio do Rastro Uitzichtpunt zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Urubici
Herberg met een chique stijl niet ver van Parque Cascata do Avencal
Monte Sião Château bevindt zich dicht bij Rotsinscripties van Urubici en biedt een gratis ontbijtbuffet, een koffiebar/café en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, spelletjes en tuinmeubelen
Boeken en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en Select Comfort-bedden
Verlaagde werkbladen en wasbak (64 centimeter hoog)
Meer
Gebouwd in 2023
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Select Comfort-matras
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Champagneservice
Minibar
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: BRL 200 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan BRL 210.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: BRL 200 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Toeslag voor extra bed: BRL 210.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Monte Sião Château Inn
Monte Sião Château Urubici
Monte Si ão Château Inn Urubici
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Monte Sião Château?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Monte Sião Château inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van BRL 200 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Monte Sião Château uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Monte Sião Château?
Dit pension ligt in de bergen, op 9,6 km van Parque Cascata do Avencal en op 11,6 km van Rotsinscripties van Urubici. Ook Serra do Corvo Branco en Villa Francioni Wijnmakerij liggen op 52 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Monte Sião Château
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
10
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 34 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 34 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 34 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 34 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 34 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
jose henrique
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
jose henrique
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Carlos Eduardo
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Melhor pousada de Urubici
Uma das melhores pousadas que já fiquei, imagine tudo de bom, é isso que você vai encontrar lá!!
Carlos Eduardo
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Paulino
13 jun 2025
Paulino
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Pollyana
8 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente experiência na serra
Uma experiência na serra incrível. A anfitriã Luciane é muito simpática e atenciosa. O café da manhã é todo produzido na propriedade. Gostamos e iremos retornar.
Pollyana
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Flávia
30 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Incrível , anfitriã maravilhosa , lugar lindo , café muito bom , quarto bem confortável !ótima limpeza tudo perfeito
Flávia
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
LUCIANA M
29 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastico
Simplesmente espetacular em cada detalhe
LUCIANA M
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Camila
9 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfeito
Lugar incrivel com otimo atendimento
Camila
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Cesar
6 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cama excelente, lugar tranquilo.
Cesar
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
César
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bom custo/benefício.
Boa pousada, estilo arquitetônico industrial, rústico, bom café da manha. Os aquecedores no quarto são ótimos, funcionam bem na noite fria.
César
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Rogério
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maravilhosa acomodação, a Lu muito atenciosa, café da manhã muito bom, muito bonito e confortável o chalé, fica a 14 km da cidade mas o lugar é show, em meio às montanhas!
Rogério
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
MARCELO A
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A melhor de Uribici!
Sensacional a pousada, perfeita em tudo, confortável, cama macia, as roupas de cama são perfeitas, local é lindo, a vista do quarto é perfeita, café da manhã maravilhoso, a dona Luciane muito atenciosa, local acolhedor e lindo, se quer descansar de verdade é o local certo, voltarei mais vezes. APAIXONADO pela pousada!
MARCELO A
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Maria
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tranquilidade
O estúdio é belíssimo, completo, aconchegante, super limpo. Mas acho que eu deveria ter optado por uma suíte, pois no estúdio a calefação ocorre por meio do fogão que deve ser mantido em atividade a noite toda para manter o ambiente aquecido. Dessa parte, não gostamos. Tivemos sorte de nos hospedarmos lá numa noite não muito fria.
Maria
1 nacht verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Sylvio
29 jul 2024
Sylvio
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Paulo
27 jul 2024
Paulo
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Paulo CESAR M
Reisde met familie
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Indico.
Otimo lugar, atendimento, etc. Cafe da manha incrivel. A acustica deveria ser reestudada, na minha opinião.
Paulo CESAR M
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
JULIO CESAR
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
JULIO CESAR
3 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Emanuela
Reisde met een groep
8 jul 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Péssimo
Infelizmente tivemos uma pessima experiencia:
-A casa com perfil rústico exagerado, deixa o lugar desconfortável, extremamente gelada mesmo ascendendo a lareira (que é minúscula para o tamanho da casa) não esquenta.
-Não possui cortinas nos vidros isso tira a privacidade.
-banheiro da área comum não possui chave, tínhamos que avisar para ngm ser pego de surpresa.
-chão está no cimento bruto, sem piso, sem tapetes e além da sujeira que fica impregnada (muita) não trás aconchego nenhum para a casa.
-Avisamos sobre um vazamento de gás da cozinha, o cheiro é muito forte, além de ficar perigoso para nós hóspedes, nada foi feito, apenas agradeceram “por avisar”.
-Avisamos ainda que na cozinha possuía vazamento de água em um cano do quarto de cima, o qual pinga em cima da geladeira, nada fizeram, nem pano trouxeram.
-Box do chuveiro vaza a água toda para fora.
-microondas é peça básica e não tem, fomos com criança e ele se torna indispensável.
-A casa possui 3 quartos que acomoda 7 pessoas. disponibilizam apenas 3 taças de vinho, solicitamos mais e cobraram um adicional de 10,00 por taça, o cúmulo pois devia estar equipada para o número de hóspedes proposto.
-No corredor do segundo andar está o Boiler, exposto! cada vez que ligam uma torneira, chuveiro..ele liga e faz o maior barulho!
-o valor cobrado pela estadia não condiz com o que ela oferece. Percebe-se que a casa não está 100% pronta e nem preparada para receber hóspedes.
Emanuela
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Shirley
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Decepção
Esperávamos mais! Bem básico, tirando a banheira, que só cabe uma pessoa, mas impossível usar. Estava bem frio como é a característica do lugar nessa época do ano, não tinha nenhum aquecimento sem ser a lareira, penamos para tomar banho em um banheiro nada privativo, que tinha um vidro enorme virado para recepção da pousada.
Shirley
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
SÉRGIO
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Imersão na natureza a poucos metros da rodovia.
Maravilhosa! Fica quase a beira da rodovia, mas por estar num lugar alto, quase não se escuta carros passando, mantendo a impressão de local isolado. A visão da montanha, principalmente nos dias de neblina, cria uma sensação de isolamento e imersão na natureza. A equipe sempre disponível, em especial, a Luciane, que sempre se esforçou para atender nossas necessidades o melhor possível. Voltaremos!
SÉRGIO
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Ligia
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Anfitriã marvilhosa. Paisagem incrível.
Ùnica sugestão é colocar uma divisória no banheiro.
Ligia
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Eduardo
11 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Atendimento muito atencioso, local excelente e um quarto/chalé nota 10.
Eduardo
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
IRAMARA
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Casa dos sonhos
Local maravilhoso com uma vista fantastica .
IRAMARA
4 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Luiz Afonso
20 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Formidável
Lugar incrível, acomodações e atendimento excelentes, voltaríamos com certeza!
Luiz Afonso
2 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima pousada em Urubici
Gostei, as instalações bem novas, muito boa a cama e do chuveiro, é ótimo que tem aquecimento no quarto, só um detalhe que não tinha ficado claro que o banheiro não tem porta, acaba ficando junto com o quarto, outro detalhe é que o chão por ser de madeira para ficar com temperatura confortável acaba fazendo barulho ao andar. Destaque para a comida, tudo uma delícia, a dona mesmo que faz tudo com muito capricho e carinho.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Thiago
4 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muito bom, faltam alguns itens
Muito boa opção em Urubici. Alguns pontos que julgo pondem melhor: ar condicionado no quarto (o local é muito frio e úmido), secador de cabelo e secador de toalhas. Como disse, o local é muito úmido e esses itens julgo serem essenciais nessas circunstâncias.