Condominium Hotel Likka in Gusukuma ligt in Gusukuma, een wijk in Urasoe. Haven van Tomari en Cruiseterminal van Naha zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Naminoue en Araha-strand. Ga naar Okinawa Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Okinawa Wereld, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Urasoe
3-6-5 Gusukuma, Urasoe, Okinawa, 901-2133
In de buurt
Kokusai Dori
11 min. rijden - 5.1 km
Haven van Tomari
12 min. rijden - 5.5 km
Kunstmuseum van Urasoe
18 min. wandelen - 1.5 km
Urasoe Dai Park
18 min. wandelen - 1.6 km
Kasteelruïnes van Iso
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Monorailstation Urasoemaeda - 5 min. rijden
Naha (OKA) - 16 min. rijden
Restaurants
はま寿司 浦添城間店
4 min. wandelen
マチナト 和風亭
7 min. wandelen
我如古そば
8 min. wandelen
Camp Kinser Cook-Chill Galley
8 min. wandelen
GOOD TIME PIZZA
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Condominium Hotel Likka in Gusukuma
Hotel vlak bij Haven van Tomari
Condominium Hotel Likka in Gusukuma biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Condominium Hotel Likka in Gusukuma hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Condominium Hotel Likka in Gusukuma?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Condominium Hotel Likka in Gusukuma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Condominium Hotel Likka in Gusukuma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Condominium Hotel Likka in Gusukuma?
Dit hotel ligt in Gusukuma, op 3,3 km van PARCO CITY en op 5 km van Haven van Tomari. Ook Jachthaven van Ginowan en Okinawa Convention Center liggen op 5 km afstand.