Geheel appartement

Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag

Fotogalerie voor Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag

Een hotelkamer met een bed, een bureau en een kledingkast.
Een wijngaard met rijen bomen en een heldere lucht.
Een balkon met een tafel gedekt voor twee personen, een fles champagne, een granaatappel en een pompoen.
Een gebouw met twee verdiepingen, een gevel van natuursteen, een pannendak en een houten trap.
Een moderne keuken met witte kasten, een eettafel met stoelen en een koelkast.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 660 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een twee-onder-een-kapwoning en is modern, in de typische landstijl en functioneel ingericht. Het perceel ligt aan het einde van een doodlopende straat, in een vakantiewoningswijk, aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de bossen en de rustige en zonnige ligging is het verblijf populair. Exclusief ter beschikking staan: ligweide, grillmogelijkheid, terras, tuinmeubelen en hof.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 2 verdiepingen, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 60 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage

    en leidt via een buitentrap en de terras direct in de vestibule met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt:
    1.verdieping: slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. keuken met TV, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, bidet, haardroger, venster en wasmachine.
    zolder: slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. woonkamer met eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, ledikantje, kinderstoel en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Vardica. De vakantiewoning ligt in een dubbelhuis en is modern, functioneel en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een vakantiehuis-gebied aan de rand van de plaats. Aan het eind van de doodlopende weg is nauwelijks verkeer. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de bossen en het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 2,4 km afstand, restaurant 2,8 km en centrum 10 km. station in Capodistrië 30 km. vliegveld in Pula 80 km. dokter, apotheek, bank elk 10 km in Umag. Adriatische Zee in Umag 12 km, zandstrand met weide, kiezel, steentjes, rotsen en zwemplateau's in Umag, 9 km van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Umag, 10 km. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. Umag: duiken 1200 m, tennis, minigolf, watersportmogelijkheden elk 12 km. golf 20 km.

    Speciaal
    Airconditioning. Ledikant, kinderstoel, internettoegang (wifi) en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkels 2,4 km, restaurant 2,8 km, dorpscentrum 10 km. Treinstation in Koper 30 km. Luchthaven in Pula 80 km. Arts, apotheek, bank elk 10 km in Umag. In de zomer: Adriatische Zee 12 km in Umag (strand 9 km in Umag met weide, zand, kiezels, stenen, rotsen en zwemplateaus). Umag: hondenstrand 10 km, duiken 1200 m, tennis, minigolf, watersportmogelijkheden elk 12 km. Golf 20 km.

    Verdeling
    Uw vakantiewoning beslaat 2 verdiepingen, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 60 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage

    en leidt via een buitentrap en de terras direct in de vestibule met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt:
    1.verdieping: slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. keuken met TV, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, bidet, haardroger, venster en wasmachine.
    zolder: slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. woonkamer met eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, ledikantje, kinderstoel en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping

    en leidt via een buitentrap en het terras direct naar de voorruimte met deuren naar alle kamers.
    1e verdieping: Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Keuken met tv, airconditioning, elektrische kookplaat (4 platen), oven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc, bidet, föhn en raam.
    Zolder: Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, airconditioning en toegang tot het balkon. Badkamer met douche, 1 wastafel en wc. Woonkamer met tv, airconditioning en eethoek (4 plaatsen).

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Administratieve toeslag: EUR 7 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CHE110253046MWST
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Umag. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals City Walls of Buje en Vuurtoren van Savudrija. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij CUJ Wijnmakerij en Coronia. Aquapark Istralandia en Termaris Water Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Umag
Meer appartementen in Umag
Kaart
Vardica, Umag (Region)

In de buurt

  • CUJ Wijnmakerij
    9 min. rijden - 4.3 km
  • Coronia
    11 min. rijden - 4.7 km
  • Aquapark Istralandia
    15 min. rijden - 12.7 km
  • Strand van Umag
    17 min. rijden - 11.3 km
  • Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris
    18 min. rijden - 13.1 km

Lokaal vervoer

  • Koper Station - 42 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 87 min. rijden

Restaurants

  • CRODUX DERIVATI DVA d.o.o.
    12 min. rijden
  • Pizzeria Aquarius, Buje
    11 min. rijden
  • YES
    11 min. rijden
  • Konoba La Parenzana
    13 min. rijden
  • Carpe Diem
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment in a quiet neighbourhood near Umag?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3,1 km van CUJ Wijnmakerij en op 4,5 km van Coronia. Ook Veralda Winery en City Walls of Buje liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk