Pension Antje Ekert ligt in Uhldingen-Mühlhofen. Konstanz Kerstmarkt en LAGO Shopping-Center Konstanz zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Bodensee-Therme Überlingen en SEA LIFE Konstanz. Ook Pfahlbau Museum en Traktormuseum Bodenmeer zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Uhldingen-Mühlhofen
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 53 min. rijden
Restaurants
Ko'Ono
40 min. rijden
Restaurant Fährhaus
6 min. rijden
Rothaus Seeterrasse
39 min. rijden
Hotel Wilder Mann
6 min. rijden
Schwedenschenke
41 min. rijden
Over deze accommodatie
Pension Antje Ekert
Pension vlak bij Mainau
Pension Antje Ekert bevindt zich dicht bij Pfahlbau Museum en Traktormuseum Bodenmeer en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Ontbijt (toeslag)
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pension Antje Ekert bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Gladde vloer in de kamer
Meer
2 gebouwen
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pension Antje Ekert?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Pension Antje Ekert inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pension Antje Ekert uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pension Antje Ekert?
Dit pension in Uhldingen-Mühlhofen ligt op 0,2 km van Pfahlbau Museum en op 5 km afstand van Traktormuseum Bodenmeer en Mainau. Ook Meersburg Therme en Haven van Meersburg liggen op 10 km afstand. Station Uhldingen-Mühlhofen ligt op 26 minuten wandelen.