AH Premium Isola di Pazze ligt aan een privéstrand in Ugento. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castello di Felline en Castillo di Ugento. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Dolceria Causo en Heiligdom van de Heilige Maagd Coelimanna een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan La Vinolea of ga naar Pista Salentina om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Ugento
Corso Annibale, 200, Ugento, LE, 73059
In de buurt
Strand van Baia Verde
31 min. rijden - 26.3 km
Strand van Pescoluse
33 min. rijden - 24.1 km
Spiaggia di Torre San Giovanni
9 min. rijden - 2.6 km
Jachthaven van Torre San Giovanni
9 min. rijden - 2.3 km
Vuurtoren van Torre San Giovanni
9 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Stazione di Taviano - 14 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 92 min. rijden
Restaurants
Martinucci
17 min. wandelen
Astor Beach
8 min. rijden
Bar Ionio
3 min. rijden
Artisti Macellai - La Braceria
4 min. rijden
Lido Oasi degli Angeli
5 min. rijden
Over deze accommodatie
AH Premium Isola di Pazze
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid aan het water
Een gratis ontbijtbuffet, een strandbar en een terras verwelkomen je bij AH Premium Isola di Pazze. Met een privéstrand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Verwen jezelf met een manicure/pedicure, een lichaamsbehandeling of een body wrap bij Isola Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van Italiaanse gerechten. Naast een koffiebar/café en een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en tuinmeubelen
Parasols, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
Kamervoorzieningen
De 83 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 150.00 per huisdier, per week
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er zijn voer- en drinkbakken en kattenbakken beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Clubkaart: EUR 35.00 per persoon, per week
Kinderclubkaart: EUR 25 per week, (van 4 tot 12 jaar oud)
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 150.00 per huisdier, per week
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 15 juni tot 22 september
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Isola di Pazze
Isola di Pazze Hotel Resort
Isola di Pazze Hotel Resort Ugento
Isola di Pazze Ugento
L'Isola di Pazze Hotel Ugento
L'Isola di Pazze Hotel
L'Isola di Pazze Ugento
L'Isola di Pazze
L'Isola Di Pazze Torre San Giovanni, Italy - Ugento
L'Isola di Pazze Hotel Resort Ugento
Isola di Pazze Hotel Resort Spa
Veelgestelde vragen
Beschikt AH Premium Isola di Pazze over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Zijn huisdieren welkom bij AH Premium Isola di Pazze?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 150.00 per huisdier, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij AH Premium Isola di Pazze inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij AH Premium Isola di Pazze uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt AH Premium Isola di Pazze een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per voertuig en per retour wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat AH Premium Isola di Pazze?
Dit hotel in Ugento ligt aan het strand, vlak bij Ionische Zee en Isola Pazzi. Ook Jachthaven van Torre San Giovanni en Baia dei Diavoli liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over AH Premium Isola di Pazze
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
5,6
Locatie
7,0
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 16 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 16 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Bernard
1 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel tres agreable. Notre chambre face à la mer était tres accueillante avec 2 balcons dont un avec une table et 2 chaises. Par contre la tv de petite taille posée sur le support de valise à 50cm du sol mériterait d'être accrochée au mur. Le 2e jour il y a eu un afflux de clients et le staff a ete complètement débordé pour le petit déjeuner.
Bernard
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Alessia
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alessia
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
eustachio
Reisde met familie en kleine kinderen
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Property area was comfortable. Quite few amenities. Food was accurate, quality was ok. Did not like that on the rate was not enclosed the place on beach. That had to be settled as extra. And for an hotel on the sea this is quite odd. Missing baby-club and music. Only piano-bar music, the siger was very nice. But it could have been better if could offer different kind of entertinement.
eustachio
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
silvia
Reisde met familie
26 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel
silvia
2 nachten verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
20 nov 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schöne Lage, Hotel war Flop!
Es war eine Katastrophe! Hotelzimmer konnte man ohne die Karte öffnen, der Kühlschrank war noch mit halb leeren Flaschen gefüllt (waren offen vom vorher benutzen Personen) Service war nicht der beste, Sauber war es auch nicht.
Mehrere male haben Wir es gemeldet jedoch erfolglos niemand kümmerte es. Die Chefin war immer unten an der Reception sobald man eine Frage oder Reklamation hatte war Sie schon wieder verschwunden in Ihr kleines Büro! Am Ende der Ferien hat sich niemand dafür interessiert ob man es Gut hatte oder nicht! Die Fotos im Internet stimmen überhaupt nicht überein! Das Morgen Essen ist überhaupt kein Hit keine grosse Auswahl.
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Davide
28 jul 2019
Bene ma non benissimo
Giudizio in generale positivo ma le camere sono piccole con armadio insufficiente per sistemazioni di una settimana o più .Grazie alla cortesia e disponibilità della direttrice abbiamo avuto un up grade gratuito della camera decisamente migliore .. Grazie ! Il personale giovane seppur gentile non è sempre all’altezza del servizio che ci si aspetta dalla categoria dell’hotel. La colazione buona e abbondante ma lenta la caffetteria (vedi nota del personale), la sistemazione nel seminterrato non è la soluzione migliore considerato che al piano superiore la sala del ristorante è molto più ampia e luminosa... cominciare bene la giornata è importante..! Posizione strategica rispetto al paese e l’accesso alla spiaggia privata è sicuramente un plus per chi non vuole usare la macchina per andare al mare. Ristorante non abbiamo avuto modo di provarlo. Buona animazione per i bambini in hotel e per i grandi in spiaggia. Grandi potenzialità della struttura non sfruttate al massimo considerata la categoria dell’hotel . Bene ... ma non benissimo .
Davide
7 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service
La plage est inexistante, seulement rochers, on y accede avec un souterrain
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Daniela
13 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno Agosto 2018
Soggiorno confortevole, a parte l’aria condizionata un po’ troppo fredda anche in camera, purtroppo non troppo regolabile.
Daniela
9 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
13 aug 2017
Negatief: Personeel en service
Bello ma .......
Location molto interessante con accesso al mare. Struttura nuova e carina stanze non insonorizzate e abbastanza piccole anche se ben arredate. Ottimo impianto di condizionamento. Buona vista mare da tutte le stanze.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
30 jul 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Pas à la hauteur d'un 4 étoiles
Tout d'abord, il n'y a pas de parking, ni de trottoir qui permette de décharger les bagages sans risquer de se faire renverser par une voiture. Ensuite, nous avons reçu des bracelets à notre arrivée dont l'utilité ne nous avait pas été expliquée et qui nous ont finalement coûté 5 euros par jour et par personne. La plage est accessible mais un parasol et deux chaises sont facturés en suppléments. Nous n'y sommes donc pas allés.
Le petit déjeuner n'était pas à la hauteur d'un 4 étoiles. À notre arrivée chaque matin à 9:30, seules 3-4 tables étaient propres et toutes les autres jonchées de déchets, assiettes sales, et vaisselle en tous genres... de plus, le buffet n'était pas garni au fur et à mesure.
Dans notre chambre, le wifi ne fonctionnait pas car nous étions en bout de couloir. En téléphonant à la réception, on nous a simplement indiqué que cétait comme ça dans cette chambre. Concernant l'ensemble de la chambre, elle était mal isolée de la route et la télé posée sur le meuble à valises...
dommages pour un tel tarif bien que le potentiel du complexe est immense et la vue magnifique!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
luis, monza
20 jul 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sogiorno mare gradevole
Ottimo hotel molto pulito e confortevole;menù con solo due alternative.
luis
3 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
15 aug 2016
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura moderna, pulita e ben tenuta. Molto carino il lido dell'hotel, che offre un buon servizio di ristorazione, una piscina e dispensa musica fino al tramonto con deejay giovani e versatili. A mio avviso più indicato per ragazzi che alle famiglie, ma comunque fondamentalmente idoneo per tutte le tipologie di ospiti.
Stanze un po troppo piccole, anche se la nostra compensava gli spazi angusti con un terrazzo meraviglioso vista mare!
Animazione attiva ed attenta anche all'intrattenimento dei più piccoli.
I servizi sono perfettibili, in particolar modo il ristorante dell'hotel!
La spa? Non c'è... Troverete soltanto due vasche idromassaggio!
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
daniela, vi
17 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service
Albergo in riva al mare
Ho soggiornato in questo hotel per dieci giorni dal 2 al 12 luglio 2016
Le note positive:
Personale molto simpatico efficiente e sempre disponibile
La nostra stanza era arredata in stile moderno, non enorme, ma comunque vivibile in due
Terrazzino con vista mare laterale
Nota molto dolente : Nn si può tenere la finestra della camera aperta a causa di un rumore molto fastidioso emesso molto probabilmente da impianto di aria condizionata della struttura e impianto di aspirazione del ristorante.
SPA inesistente. Sono presenti due vasche idromassaggio nel terrazzo .
Ristorante:
Colazione con caffè erogato da una tristissima macchinetta
Per averlo dal bar bisogna pagare
Pranzo e cena con un menu che prevede un antipasto, un primo a scelta tra due e così anche un secondo a scelta tra due
Il dessert unico, di solito dolce di qualità scarsa
Tutto quello che esula dal menù è a pagamento
La spiaggia non è male ma gli ombrelloni sono troppo vicini tra loro e a pagamento, come pure i teli mare e pure il lavaggio dei teli mare se richiesto prima di una settimana di uso
Buono invece il servizio del bar ristorante in spiaggia dove, secondo me, si mangia meglio che al ristorante dell'albergo.
Per quanto mi riguarda nn ci tornerei
daniela
2/10 – Ontzettend slecht
Placi, Ascona
24 aug 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Miserabel
Trotz Bestaetigung der Reservation kein Zimmer.
Placi
8/10 – Goed
Luigi, Bienne
23 jul 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A la découverte de la Pouilles
On a découvert un très beau paysage sauvage, où la nature se présente avec tout son charme et un endroit où le temps s'est arrêté.
De belle et longues plages de sables du côté sud de Torre San Giovanni.
Une mer fantastique avec l'eau limpide, des couleurs differentes d'azur et de bleu.