Petit Hotel Zontakku

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 5 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 7
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Petit Hotel Zontakku ligt in Ueda. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Overblijfselen van Sanadashi Honjo en Saiko-ji-tempel. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Olympisch Museum van Nagano en Olympisch Herinneringscentrum M-Wave een bezoekje brengen. Tsutsujinoyu en Dierentuin van Suzaka-stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ueda
Kaart
1223-3930 Sugadairakogen, Ueda, Nagano Prefecture, 386-2204

In de buurt

  • Een grote geiser met een rond bassin en water dat vanuit het midden omhoog spuit.
    Nationaal Park Joshin'etsu-kogen
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een modern stadion met een gebogen dak, omringd door kale bomen en een verharde looppad.
    Olympisch stadion Nagano
    43 min. rijden - 28.0 km
  • Een traditionele Japanse straat met mensen, winkels en een groot poort in de achtergrond.
    Zenko-ji-tempel
    44 min. rijden - 26.8 km
  • Kasteel van Matsushiro
    38 min. rijden - 24.0 km
  • Chausuyama-dierentuin
    52 min. rijden - 32.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Yudanaka - 41 min. rijden
  • Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 99 min. rijden

Restaurants

  • 森cafe
    29 min. rijden
  • やまゆり食堂
    13 min. wandelen
  • ダイヤモンド ダスト カフェ (Diamond Dust Cafe)
    6 min. rijden
  • レストラン むく
    5 min. rijden
  • ピザ食堂 うー
    29 min. rijden

Over deze accommodatie

Petit Hotel Zontakku

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Petit Hotel Zontakku heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Petit Hotel Zontakku inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Petit Hotel Zontakku uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Petit Hotel Zontakku?

Dit hotel in Ueda ligt en op 5 km afstand van Sugadaira Highlands, Skioord Sugadaira en Nationaal Park Joshin'etsu-kogen. Ook Skigebied Minenohara Kogen en Overblijfselen van Sanadashi Honjo liggen op 20 km afstand.