Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)

Fotogalerie voor Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)

Een huis met twee verdiepingen, een houten terras, een trap en een geplaveid pad dat naar de ingang leidt.
Een twee verdiepingen tellend huis met een rode pannendak, meerdere ramen en een omheinde tuin.
Een knus zolderkamertje met twee loungestoelen, een bed en een dakraam.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, een bank, en een keuken met een fornuis en planken.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een eethoek met een televisie, en een keuken met rode kastjes.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

6 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 12130 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)

  • The top floor apartment is the largest of our 3 comfortable apartments - ideal for large families or a holiday with friends.

    An external staircase leads to the balcony of the corresponding apartment, which also serves as an entrance.

    The living / dining kitchen, with a pull-out table, invites you to cozy and sociable rounds for up to 12 people. In the kitchen you will find all the practical cooking utensils needed for general and daily needs for up to 12 people.

    In the living / dining area is also a TV integrated.

    From the living / dining kitchen leads to all other rooms.
    Overall, the apartment has 6 comfortable bedrooms, each with a closet or shelves.

    The bed layout looks like this:

    2 rooms with double bed (each 1.80 x 2.00 cm)
    4 rooms with 2 single beds (each 80 x 1.90 cm)
    Please note that there are sloping ceilings in the children's rooms.
    Each of the 2 rooms with 2 single beds has a TV.

    In the two rooms with the bunk beds you have the possibility to set up an additional cot. Please contact us!

    The top floor apartment has 2 bright and friendly bathrooms with windows. Both bathrooms are tiled and each have a shower and a toilet.
    In addition there are 2 separate guest toilets, also with window.

    On cooler days, the heating provides heat in the rooms and on hot days you can regulate a pleasant temperature through our air conditioning.
    The cost of heating and air conditioning will be charged on the day of departure based on consumption and current electricity prices.
    The tax is payable locally, at the landlord or at the spa.

    What else is important:
    All our apartments are non-smoking apartments.
    Parking is available on the property. Bed linen and towels can be booked separately. The towel package (2 towels + 1 bath towel) costs once per person € 3.00, the bed linen once € 5.00 per person.(Please order linen package at least 10 days before departure by phone or e-mail, the payment then on arrival on the spot.)
    Dish towels are included in the price.

    You have the option of placing a stroller on site.
    Bicycles have to be connected outside.

    The arrival is from 16 00 clock. If you arrive earlier please contact us in advance and we will see if this is possible.
    Please inform us one day before your arrival about the expected arrival time.

    The departure has to be done by 10.00 o'clock.

    What you should bring with you, if you need it:
    - Hairdryer
    - beach towels

    Conclusion:
    All rooms invite you to linger and feel good. The top floor apartment is comfortable and tastefully decorated with upscale amenities. The spacious garden invites you to barbecue, fun and games. A place for everyone to retire or to let off steam. An ideal retreat of peace and relaxation.
    Everything necessary for the holiday is available. And if you are missing something, feel free to contact us.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Omheinde tuin
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Tuin
  • Unitgrootte: 130 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Ückeritz. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Schloss Pudagla en Holländermühle Benz. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Usedom Klimbos en Jachthaven Zinnowitz. Reis je met kinderen? Overweeg dan Karl's Avonturendorp en Tropenhaus Bansin. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals windsurfen, vissen en zwemmen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen fietsen. Bekijk onze reisgids voor Ückeritz
Meer appartementen in Ückeritz
Kaart
Ückeritz, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Een zandpad langs het strand, omringd door gras en dennenbomen.
    Natuurpark Usedom
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een strand met blauwe brievenbussen in een rij langs de kust bij zonsondergang.
    Strand Koserow
    15 min. rijden - 12.3 km
  • Strand van Ückeritz
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Usedom Klimbos
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Strand van Świnoujście
    37 min. rijden - 37.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Ückeritz - 11 min. wandelen
  • Heringsdorf (HDF) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Kelchs Fisch- und Museumsrestaurant
    11 min. rijden
  • Café Moritz
    9 min. rijden
  • Restaurant Meerzeit
    18 min. rijden
  • Café Knatter
    18 min. wandelen
  • Tapit's - Tapas und Spanisches
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Ückeritz ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Natuurpark Usedom en Strand van Ückeritz. Ook Usedom Klimbos en Strand Kölpinsee liggen op 5 km afstand. Station Ückeritz ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Neu Pudagla/Forstamt is het 20 minuten wandelen.

Beoordelingen over Welcome to our apartments of Villa Wald-Eck (Apartment 1)