Geheel appartement
La Paloma
Appartement met een volledig uitgeruste spa in Loddin
Fotogalerie voor La Paloma





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Including breakfast buffet
Including breakfast buffet
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 december, EUR 2.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 3 per week (bedrag kan variëren)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor babybed: EUR 7.50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Paloma Loddin
La Paloma Apartment
La Paloma Apartment Loddin
Over deze buurt

KarlstraBe 4, Loddin, 17459
In de buurt
Natuurpark Usedom4 min. wandelen - 0.4 km
Strand Koserow6 min. rijden - 6.5 km- Strand Kölpinsee7 min. wandelen - 0.5 km
- Karl's Avonturendorp3 min. rijden - 2.4 km
- Streckelsberg10 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
- Station Kölpinsee - 8 min. wandelen
- Heringsdorf (HDF) - 30 min. rijden
Restaurants
- Café Knatter6 min. rijden
- Strandcafé Utkiek10 min. rijden
- Fischräucherei Hengstler9 min. wandelen
- Restaurant Alexander7 min. wandelen
- Rossis Kalorientanke6 min. wandelen








