Komaneka at Monkey Forest bevindt zich in Stadscentrum van Ubud, een wijk in Ubud, en ligt vlak bij de luchthaven. Bezoek Paleis van Ubud, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Spiritueel Centrum Sinar Suci en Heilige Apenbos Heiligdom zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Jalan Monkey Forest, Ubud, Bali, 80571
In de buurt
Apenbos van Ubud
7 min. wandelen - 0.7 km
Paleis van Ubud
7 min. wandelen - 0.7 km
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud
7 min. wandelen - 0.7 km
Saraswati-tempel
9 min. wandelen - 0.8 km
Komaneka-kunstgalerij
1 min. wandelen - 0.0 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 86 min. rijden
Restaurants
Donna
1 min. wandelen
Tukies Cafe
2 min. wandelen
CP Lounge danceclub & bar
3 min. wandelen
The Blue Door
3 min. wandelen
L.O.L Bar & Restaurant Ubud
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Komaneka at Monkey Forest
Hotel met een chique stijl niet ver van Apenbos van Ubud
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud zijn niet ver van Komaneka at Monkey Forest. De accommodatie biedt vervoer van/naar de luchthaven, een poolbar en een terras. Geniet van een manicure/pedicure, een lichaamsbehandeling of een body scrub bij Komaneka Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Garden Terrace Restaurant, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van shoppen ter plaatse en een tuin.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een computerstation
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Komaneka at Monkey Forest zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Televisies van 32 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only
Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: IDR 230.000 voor volwassenen en IDR 115.000 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Garden Terrace Restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Brommer-/scooterverhuur
Bubbelbad
Buitenzwembad
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
4 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 etages
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 900000.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer IDR 230000 voor volwassenen en IDR 115000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 750000 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: IDR 900000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De houder van de creditcard die is gebruikt voor het betalen van de boeking moet deel uitmaken van de reisgroep. Als je wilt inchecken met de creditcard van een andere kaarthouder dien je de relevante autorisatie te overleggen en vooraf contact op te nemen voor speciale instructies.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 12 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Komaneka Monkey
Komaneka Monkey Forest
Komaneka Monkey Forest Hotel
Komaneka Monkey Forest Hotel Ubud
Komaneka Monkey Forest Ubud
Monkey Forest Komaneka
Komaneka At Monkey Forest Hotel Ubud
Komaneka At Monkey Forest Ubud, Bali
Komaneka At Monkey Forest Ubud
Komaneka at Monkey Forest Ubud
Komaneka at Monkey Forest Hotel
Komaneka at Monkey Forest Hotel Ubud
Komaneka at Monkey Forest CHSE Certified
Veelgestelde vragen
Beschikt Komaneka at Monkey Forest over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Komaneka at Monkey Forest?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Komaneka at Monkey Forest van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 164, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Komaneka at Monkey Forest?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Komaneka at Monkey Forest inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Komaneka at Monkey Forest uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Komaneka at Monkey Forest een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 750000 per voertuig.
Waar staat Komaneka at Monkey Forest?
Dit wellness hotel ligt in Stadscentrum van Ubud, op 10 minuten wandelen van Komaneka-kunstgalerij, Apenbos van Ubud en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Ook Paleis van Ubud en Pura Desa liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Komaneka at Monkey Forest
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 261 van 292 beoordelingen
10 - Uitstekend
261
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 292 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 292 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 292 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 292 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Nathalie, Gatineau
21 jan 2026
Nathalie
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Gae
22 nov 2025
Gae
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
Reisde met partner
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were wonderful and the room and pool were amazing, the best place to stay in Ubud definitely book!
Danielle
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Natalia
Reisde met partner
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The safe are amazing!!!
Natalia
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jihoon
27 aug 2025
Jihoon
4 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
TADASHI
17 aug 2025
TADASHI
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Daisuke
29 jul 2025
Daisuke
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Alison
Reisde met een groep
6 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpful staff
Alison
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
HARUKI
5 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
HARUKI
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
MICHIYO
Reisde met familie en kleine kinderen
5 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A few day stay on a long trip.
I dont think i could write enough. The staff were all extremely welcoming and always asking if everything was ok. Everyone knew our names and it was great to have that home feeling especially travelling with a less than 2yr old on such a long trip. The hotel is very well kept and you will even catch the groundskeeper sweeping up leaves each morning to keep a fresh look. You might catch the monkeys in the afternoon from the pool just make sure you have all of your things securely put away, the staff will make sure you are aware of this as monkeys dont listen. I give this hotel a top rank in my books as the staff aim to please, are very helpful, and will do everything they can to make sure you have what you need and enjoy your stay. We would definitely come here again.
Michael
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Louise Carol
Reisde met partner
27 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment Ari met us at the airport with cold towels, icy cold water and cookies, we knew we were headed somewhere special and we weren’t disappointed. This amazing gem of a resort is so conveniently located in central Ubud but walk down the driveway to be greeted by name and you step into an oasis of calm. Exceptional service, lovely suites and absolutely gorgeous gardens. This is not some large, flashy new resort and thank goodness for that. This is the real Bali and we felt privileged to call Komaneka home for our 2 week stay. Thank you to all at Komaneka at Monkey Forest, we will be back!
Louise Carol
14 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Haley
10 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In Ubud look no further this is your place!
Most amazing honeymoon experience. Everything 10/10!!!
Haley
4 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Gae
28 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing hotel
The best hotel in Bali - most wonderful staff will always stay here.
Gae
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Asako
Reisde met partner
28 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応が気持ち良かったです
??
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
David, Buckhurst Hill
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
David
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Gary
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, beautiful gardens
Gary
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
GOEUN
6 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
GOEUN
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Melissa
Reisde met familie
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a beautiful property. We loved everything about our stay. The staff, the room, the view over the rice terrace. The restaurant served amazing food, we didn't want to leave. The position in Ubud on Monkey Forest road is the best. We usually stay a bit further down towards the forest but will be coming back here next time. Loved it all.
Melissa
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nathan, Sunbury On Thames
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outstanding!
Nathan
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
jonguk
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
jonguk
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
SHINICHI
Reisde met familie
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten