dit huisje ligt aan het strand in Tvaaker. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Akulla Beukenbossen en Apelviken Strand. Daarnaast kun je ook Olympia Photography Museum en Falkenbergs Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Tvaaker
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
First Camp Björkäng-Varberg
Geniet bij dit huisje van een speeltuin en barbecues. Dit huisje beschikt over gratis wifi, een gemeubileerd terras en een flatscreentelevisie.
Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer is voorzien van een douche. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit huisje bestaan onder andere uit een sauna.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Badkamer
Douche
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: SEK 215 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Minigolf
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Fietsenverhuur
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks tot 15.00 uur geopend.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of een schoonmaaktoeslag betalen (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je kunt handdoeken en beddengoed van tevoren aanvragen tegen een toeslag, of je kunt deze zelf meebrengen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je SEK 215 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: SEK 215 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor beddengoed: SEK 140 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je dient de accommodatie voor vertrek schoon te maken met de schoonmaakmiddelen die door de accommodatie worden verstrekt. De accommodatie biedt op verzoek een schoonmaakservice (toeslag) als je de accommodatie liever niet zelf schoonmaakt.
Als je met een dier reist, dien je voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie om te bevestigen dat er een huisdiervriendelijke kamer beschikbaar is.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij First Camp Björkäng-Varberg?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van SEK 215 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij First Camp Björkäng-Varberg?
Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij First Camp Björkäng-Varberg van één nacht voor twee volwassenen op 5 jun. 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij First Camp Björkäng-Varberg inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij First Camp Björkäng-Varberg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat First Camp Björkäng-Varberg?
Dit huisje in Tvaaker ligt aan het strand en bevindt zich op 15 km afstand van Varberg Golfclub, Apelviken Strand en Kåsa. Ook Olofsbo strand en Barnens badstrand liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over First Camp Björkäng-Varberg
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 34 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 34 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 34 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 34 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 34 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Trivelig sted
Ikke siste skrik i bygninger og interiør, men rent og alt i orden. Super service når vi måtte endre datoene.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
6 aug 2024
Dålig ventilation i stugorna. Kunde knappt andas under natten för det var så dålig luft. Gick inte att öppna något fönster.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
R.R.
11 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Leuk huisje, vlak aan zee.
Sleutel ophalen in een automaat (kwamen wat later aan).
Campingwinkel (al) om 18.00 dicht.
Douche en keuken leken spiksplinternieuw.
Alles was er aanwezig wat je normaal nodig hebt.
Alles was prima schoon.
Alleen 2x twee stapelbedden en slaapbank.
Strand op paar minuten lopen.
R.R.
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Björn
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Då det hade fallit mycket snö före besöket var det ett stort plus att det hade skottats för parkering, samt att det var lätt att ta sig fram till dörren.
Björn
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Emma Victoria
2 nov 2025
Negatief: Netheid, communicatie
Det var svartmugg på badet, ganskd mye. Det var også et grønt type glitter eller noe som var i veggene overalt. Møkk på vegger, glass, bestikk og skap.
Emma Victoria
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
2 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Very nice & friendly staff. The hut was clean and cozy. There where small wild rabbits just outside the windows, so nice.
Robert
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Robert
28 feb 2023
Positief: Netheid
Negatief: Communicatie
Mer info hade uppskattats
Hade uppskattat mer info om incheckning, lösenord till Wi-Fi och hur man gör vid utcheckning under lågsäsong.
Robert
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karoline
14 nov 2022
Helt ok hytte for helgetur. Var mulighet for 6 personer litt trang, men funker. Koselig område og god sitteplass ute. Kunne fint dratt hit igjen.
Karoline
2 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pernille
22 okt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Dejlig lille hytte. Sødt personale og nem ind og udtjekning.
Pernille
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sirilinn
11 okt 2022
Helt fint
Fin hytte. Men ikke helt ren da vi kom. Lå igjen litt etter tidligere gjester. Men det fikset vi. Sovesofaen var veldig hard og nedligget, så vi rullet ned mot midten. Dem som lå i køyesengene lå definitivt bedre. Alt i alt helt grei overnatting til en rimelig pris
Sirilinn
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Annette
29 sep 2021
Vi regnede med at vi havde lejet en lille hytte med terrasse , vi blev dog noget skuffet da vi blev installeret i en gammel reception / butik , med 3 andre værelser i , som gjorde at vi måtte tage vores ting ind på vores værelse hver gang vi forlod stedet . Det var beskidt og ufærdigt . Kunne måske bruges til håndværkere som kun har behov for overnatning , man havde ihvertfald ikke lyst til at sidde i de 2 beskidte sofaer og se tv .
Annette
3 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 sep 2021
Positief: Comfort kamer, communicatie
Helt ok och bra budgetboende. Allt fanns i köket som man kunde behöva.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kim
27 jun 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fräscha stugor
Fräscha nyrenoverade stugor på en ny camping för firstcamp.
Det märktes då personalen också va helt ny i receptionen. De va hjälpsamma men va inte jättepåläsa och kunde inte ofta svara på frågor. Totalt sett väldigt positivt
Kim
2 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jenny
1 jun 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Ett helt ok semester eller helgboende
Detta boende kräver att du själv tar med sänglinne och handdukar. Skulle inte rekommendera det istället för hotell, det ingår inte heller frukost som det gör på ett liknade boende i närheten. (dessutom var detta lite dyrare) Detta är ett semesterboende eller helgboende, under högsäsong är det säkert hur mysigt som helst. Städningen kunde dock också varit lite bättre. Vad jag förstod så bygger den endast på hur bra föregående gäst har städat.. Under pandemitid skulle man kanske ha förväntat sig lite bättre kontroll och avtorkning av ytor.....
Jenny
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
3 mei 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fint boende!
Stugan var helt nyrenoverad och hade allt som kan tänkas behövas under en vecka.