Hotel Puente Piedra ligt in Villa de Leyva. Bezoek culturele hoogtepunten Casa Museo Luis Alberto Acuna en Museo del Carmen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Ecoparque Jusmar en Ain Karim Winery. El Fósil en Museo Paleontológico zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Villa de Leyva
Kilometro 1 Vereda Roble, Sector Puente Piedra, Villa de Leyva, 154007
In de buurt
Plaza Mayor de Villa de Leyva
18 min. wandelen - 1.5 km
Casa Museo Luis Alberto Acuna
16 min. wandelen - 1.4 km
Casa Museo Antonio Nariño
19 min. wandelen - 1.7 km
Museo Paleontológico
20 min. wandelen - 1.7 km
Casa Museo de Antonio Ricaurte
8 min. rijden - 2.2 km
Restaurants
Paella De Leyva
3 min. rijden
EL DIVINO GASTRO-PLAYGROUND
2 min. rijden
Chuska
3 min. rijden
La Tienda De Teresa
3 min. rijden
Fuente De Café
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Puente Piedra
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Hotel Puente Piedra zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, een feestzaal en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Puente Piedra bieden leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde balkons en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met douches
Flatscreentelevisies van 48 inch met satellietzenders
Aparte zitruimtes, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 48 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Aparte zitruimte
Bureau
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 120000.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan COP 80000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: COP 280000.00 per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: COP 80000.0 per dag
Toeslag voor extra bed: COP 120000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Puente Piedra?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Puente Piedra inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Puente Piedra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Puente Piedra?
Dit hotel in Villa de Leyva ligt op 2 km afstand van Casa Museo Luis Alberto Acuna, Museo del Carmen en Plaza Mayor de Villa de Leyva. Ook Iglesia Parroquial en Casa Museo de Luis Alberto Acuña liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.