dit vakantiehuis ligt in Tsushima. Bezoek lokale bezienswaardigheden Volkshistorisch Museum van Tsushima en Banshoin-tempel. Verder kun je bij Iki-Tsushima Quasi-Nationaal Park ook genieten van de prachtige natuur die dit gebied te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Tsushima
Zijn huisdieren welkom bij Temple Hotel Kokushoji?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Temple Hotel Kokushoji inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Temple Hotel Kokushoji uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Temple Hotel Kokushoji?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Tsushima ligt op 10 minuten wandelen van Iki-Tsushima Quasi-Nationaal Park, Stadskantoor van Tsushima en Tsushima-stad Toeristenvereniging. Ook Volkshistorisch Museum van Tsushima en Hachimangu-heiligdom liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Temple Hotel Kokushoji
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Akiko
12 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie