Gehele woning
Country house with 3 bedrooms - for a maximum of 12 people
Dit vakantiehuis in Trujillo is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Country house with 3 bedrooms - for a maximum of 12 people





Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 12
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Country house with 5 rooms - for 21 personsHotel license TR-CR-00368
Country house with 5 rooms - for 21 personsHotel license TR-CR-00368
- Zwembad
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Pago de San Clemente, Cáceres
In de buurt
- Palace of the Dukes of San Carlos17 min. rijden - 16.4 km
- Plaza Mayor17 min. rijden - 16.8 km
- Trujillo-kasteel17 min. rijden - 16.8 km
- Iglesia de Santa María la Mayor17 min. rijden - 16.8 km
- Palacio Juan Pizarro de Orellana17 min. rijden - 16.8 km
Restaurants
- Hotel Rural Soterraña6 min. rijden
- El Parador7 min. rijden
- Bar Pepe7 min. rijden
- Bar El Ruedo6 min. rijden
- las piscinas7 min. rijden








