Het Wasserfall-appartement van 56 vierkante meter is onze nieuwste accommodatie; het is in mei 2020 volledig gerenoveerd en biedt plaats aan 2–4 personen. Dit appartement heeft een gloednieuwe badkamer met een inloopdouche. Het beschikt ook over een prachtig, groot balkon op het zuiden met uitzicht op het bos en de weiden.
De woonkeuken is voorzien van alle benodigde keukengerei. Je vindt er ook een eethoek met plaats voor vier personen, een grote slaapbank, een flatscreen-tv met satellietzenders, een radio, een keramische kookplaat met 4 pitten, een oven, een koelkast met vriesvak en een vaatwasser. Koffiezetapparaat met gratis koffie, waterkoker.
Slaapkamer met een tweepersoonsbed en een grote kast.
Badkamer met een nieuwe inloopdouche, wastafel met veel opbergruimte en een apart toilet.
Privé, prachtig balkon op het zuiden met balkonmeubilair.
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Triberg im Schwarzwald. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark. Daarnaast kun je ook Zwarte Woud Museum en Deutsches Uhrenmuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Huis van 1000 Klokken en Oli's Snijwerkplaats. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuur zoals wandelen, mountainbiken of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Triberg im Schwarzwald
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 94 min. rijden
Restaurants
La Galleria und Hils
10 min. rijden
Birgit's Bistro
10 min. rijden
Istanbul Kebap & Pizza
10 min. rijden
Moosi's Lesecafe
10 min. rijden
Gasthaus Zur Stadt Frankfurt
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Wasserfall over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Wasserfall?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Wasserfall inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wasserfall uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Wasserfall?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Triberg im Schwarzwald ligt in de bergen, op 3 km afstand van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark, Huis van 1000 Klokken en Oli's Snijwerkplaats. Ook Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en Zwarte Woud Museum liggen op 3 km afstand. Station Triberg im Schwarzwald ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Wasserfall
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aad
10 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Alles prima, netjes en goede kwaliteit spullen. Zwembad, poeltje met forellen en de weg naar boven, niet voor iedereen weggelegd.
8 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adrian B.
10 sep 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schöne FeWo an der Schwarzwaldbahn
Schön eingerichtete Wohnung mit tollem Balkon und Ausblick. Für Bahnbegeisterte: Die FeWo liegt direkt am sehr interessanten Schwarzwaldbahn Erlebnispfad.