Appartement vlak bij Kabelbaan Malcesine Monte Baldo
Holideal Casa Gina biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer (toeslag).
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, barbecues en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Holideal Casa Gina bieden volop comfort dankzij wifi en espressoapparaten.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Balkons, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 5 per dag)
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 5 per nacht
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Meertalig personeel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Holiday feeling Lake Garda Limone mountain / lake view
Lombardei
Holiday feeling Lake Garda Limone mountain / lake view
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30.00 wanneer je incheckt na 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Check-in location: Via Cavalieri Vittorio Veneto, 45 - Tremosine].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je dient minstens 24 uur voor aankomst contact met de accommodatie op te nemen om wifi via een draagbaar modem (toeslag) aan te vragen.
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 10 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per nacht.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 50.00 per accommodatie, per verblijf
Verwarmingskosten (afhankelijk van seizoen): EUR 10.00 per accommodatie per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5.00 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor late check-in: EUR 30.00 wanneer je incheckt na 20.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Tremosine. Limone Sul Garda Porto Turistico en Kabelbaan Malcesine Monte Baldo zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Ledromeer en Idromeer. Wind Riders en Cooperativa Agricola Possidenti Oliveti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tremosine
Via Cavalieri di Vittorio Veneto 47, Tremosine, BS, 25010
In de buurt
Limone Sul Garda Porto Turistico
31 min. rijden - 10.9 km
Bezoekerscentrum van Parco Alto Garda Bresciano
20 min. rijden - 13.3 km
Santuario Madonna di Montecastello
21 min. rijden - 14.3 km
La Limonaia del Castel
31 min. rijden - 10.9 km
Ciclopista del Garda
31 min. rijden - 10.9 km
Lokaal vervoer
Station Mori - 43 min. rijden
Valerio Catullo Airport (VRN) - 116 min. rijden
Restaurants
La Fenice
5 min. rijden
Hotel Limone
11 min. rijden
Terrazza del Brivido
2 min. rijden
Long Island Beach Bar
17 min. rijden
Ristorante La Forra
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holideal Casa Gina?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holideal Casa Gina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30.00 kun je op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Holideal Casa Gina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holideal Casa Gina?
Dit appartement in Tremosine ligt op 10 km afstand van Wind Riders, Spiaggia Cola en Cooperativa Agricola Possidenti Oliveti. Ook La Limonaia del Castel en Ciclopista del Garda liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.