Gehele woning

Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden

Fotogalerie voor Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden

Een modern terras buiten met een rode parasol, witte stoelen en een barbecue.
Een moderne woonkamer met een bank, fauteuil en salontafel, een eethoek met tafel en stoelen, en een keuken op de achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een hanglamp, een rond vloerkleed en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met witte kasten, een eettafel met oranje stoelen, en grote ramen met uitzicht op de omgeving.
Een eetruimte met een tafel, bedekt met een kleurrijke tafelkleed, omringd door oranje stoelen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 321
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden

  • Gelegen in Trégunc beschikt het vakantiehuis Maison plein pied 1km plage over alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. De woning van 105 m² bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en een badkamer, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een televisie, een wasmachine, een droger en Wi-Fi. Er zijn ook een kinderstoel en een babybedje beschikbaar. De woning beschikt over een privétuin, een buitenterras en een barbecue. De accommodatie ligt dicht bij het strand. Er zijn twee parkeerplaatsen op het terrein en er is gratis parkeren beschikbaar. Eén huisdier is toegestaan. Roken en het organiseren van evenementen zijn niet toegestaan. Deze accommodatie biedt richtlijnen om u te helpen afval correct te scheiden; meer informatie is ter plaatse beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Trégunc. Bezoek culturele hoogtepunten Visserijmuseum en Station marine de Concarneau. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ommuurde Stad Cocarneau en Château de Kériolet. L’Aven parc en Centre Culturel de Rosporden zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Trégunc
Meer vakantiehuizen in Trégunc
Kaart
Trégunc

In de buurt

  • Een zandstrand met rotsformaties en een heldere lucht.
    Plage du Cap Coz
    31 min. rijden - 25.0 km
  • Ster-Greich
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Ommuurde Stad Cocarneau
    7 min. rijden - 5.6 km
  • Trévignon
    13 min. rijden - 9.7 km
  • Pointe de Trévignon
    14 min. rijden - 10.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Quimperlé - 25 min. rijden
  • Quimper (UIP-Quimper - Cornouaille) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Le Chantier
    9 min. rijden
  • Le Cabestan
    10 min. rijden
  • La Croisière
    10 min. rijden
  • Crêperie Maison Carabousse
    8 min. rijden
  • Le Penfret
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 321, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Léonie 1 km from the beach, with private terrace and private garden?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Trégunc ligt op 3 km afstand van Ster-Greich, Golf van Biskaje en Plage de Loc'h Roz. Ook Dune et etangs de Trévignon en Plage de Kerdalé liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk