Fotogalerie voor ACCOMMODATION VILLA MAREL





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
6 slaapkamers 4 badkamers Max. aantal: 18 300 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Country House 'Hospedería El Pico Del Fraile' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
Country House 'Hospedería El Pico Del Fraile' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie Vt49000326
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property Trefacio
264569
Vrbo Property Private vacation home
Vrbo Property Private vacation home Trefacio
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Trefacio in de bergen. Bezoek Ermita de San Cayetano en Kasteel van de graven van Benavente, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque Natural del Lago de Sanabria en Casa del Parque I "Lago de Sanabria en omgeving".

cerdillo de sanabria, Zamora
In de buurt
- Casa del Parque I "Lago de Sanabria en omgeving" - 10 min. rijden - 7.6 km
- Parque Natural del Lago de Sanabria - 10 min. rijden - 7.6 km
- Ermita de San Cayetano - 16 min. rijden - 11.6 km
- Kasteel van de graven van Benavente - 16 min. rijden - 12.3 km
- Plaza Mayor - 16 min. rijden - 12.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Casona - 13 min. rijden
- Los Perales Hotel Puebla de Sanabria - 14 min. rijden
- Hotel Restaurante Meleiros - 14 min. rijden
- La Estrella - 7 min. rijden
- La Chopera - 8 min. rijden