Geheel appartement

Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon

Fotogalerie voor Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon

Een villa op een heuvel, met een stenen pad naar de ingang.
Zwembad met een ruitpatroon, omgeven door groen en een gebouw met een stenen gevel.
Een kamer met een gestreepte bank, een bed met een kleurrijke sprei, een televisie op een standaard, en een schuifdeur naar een balkon.
Een keuken met een wasmachine, een spoelbak en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een terras met stenen muren, een houten deur en een tafel met stoelen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 166
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon

  • Het plattelandsleven in de stad! Op een terrein van één hectare bieden we een kamer van 40 m² op de begane grond aan. Tot de voorzieningen behoren airco, wifi, een beveiligde privéparkeerplaats, een zwembad, winkels op 10 minuten lopen, het treinstation op 20 minuten lopen en de luchthaven Toulon-Hyères op een half uur rijden. Ontbijt is inbegrepen. Op het terrein staan olijfbomen, citrusbomen (jam te koop) en bougainvillea. Vanaf het zwembad (14 x 5,5 m) heb je uitzicht op de haven van Toulon, Cap Sicié en Notre Dame du Mai. De stranden van Mourillon liggen op 20 minuten met de bus (bus 40 stopt vlakbij). PGJyPg Gezellig appartement op de begane grond in de wijk Mont Faron, op 15 minuten van de kabelbaan of de concertzaal Zénith, en op 20 minuten van de Place de la Liberté of de beroemde markt op de Cours Lafayette. PGJyPg Het appartement heeft een terras, een woonkamer met een flatscreen-tv en een volledig uitgeruste keuken: koelkast met vriesvak, oven, inductiekookplaat, vaatwasser en wasmachine. Er is ook een magnetron, broodrooster, twee koffiezetapparaten en een waterkoker aanwezig. PGJyPg Naast deze beschrijving is er een eigen badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig. PGJyPg De slaapkamer heeft twee bedden: een queensize bed (160 cm) en een tweepersoonsslaapbank (140 cm). De bedden zijn bij aankomst opgemaakt. Indien nodig wordt er gratis een babybedje verstrekt. Elke ochtend wordt er een continentaal ontbijt geserveerd. Je kunt de barbecue gebruiken als je zin hebt om te grillen. In de tuin wordt er een privéruimte voor je gereserveerd, perfect om te ontspannen. Ook staan er een tafeltennistafel en een petanquebaan tot je beschikking. De perfecte accommodatie voor natuurliefhebbers en iedereen die op zoek is naar rust en stilte!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Toulon. Bezoek Haven van Toulon en Jachthaven van Toulon als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parc naturel régional de la Sainte-Baume en Atlantide1, promenades en mer, calanques de Cassis, Porquerolles. Jardin Alexandre 1er en Musée National de la Marine zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Toulon
Meer appartementen in Toulon
Kaart
Toulon, Var

In de buurt

  • Een klassiek gebouw met een opvallende blauwe banner die een evenement promoot.
    Hotel des Arts
    7 min. rijden - 2.1 km
  • Zénith Oméga Toulon
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Stade Mayol
    6 min. rijden - 1.8 km
  • Place de La Liberté
    7 min. rijden - 2.1 km
  • Rade van Toulon
    8 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Toulon - 8 min. rijden
  • Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 40 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Nespresso Boutique
    19 min. wandelen
  • Le Terminus
    3 min. rijden
  • Café de la Gare
    3 min. rijden
  • La Boite À Pizza
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 166, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon?

Dit appartement in Toulon ligt op 2 km afstand van Zénith Oméga Toulon, Place Puget en Place de La Liberté. Ook Jardin Alexandre 1er en Neptune Convention Center liggen op 3 km afstand. Station Toulon ligt op 24 minuten wandelen en naar Toulon (XZV-Station Toulon SNCF) is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Detached south-facing studio with a pool and a view of the Port of Toulon

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Très bon séjour et avec un accueil très chaleureux. Nous recommandons
2 nachten verbleven in augustus 2026