Met een van de beste locaties voor een panoramisch uitzicht op de kust en de nabijgelegen bergketen, maar ook op de dorpen Torrox, Nerja en Frigiliana, is Villa Mercedes een genot. Een kronkelig, smal pad dat vanaf de weg van Frigiliana naar Torrox naar de villa leidt, biedt rust en kalmte voor je vakantie.
Het gezellige en traditioneel ingerichte binnenterras bij het zwembad van de villa is uitzonderlijk en omlijst het uitzicht op zee met mooie stenen balustrades. Als je niet aan het afkoelen bent in het prachtige zwembad, kun je genieten van dit ongelooflijke 360 graden uitzicht vanuit je comfortabele ligstoel. Met een heerlijk diner in de openluchtkeuken is er nauwelijks een betere plek te bedenken voor je al fresco maaltijd.
Als je zin hebt om de oude stad Torrox en het witte dorp Frigilana te verkennen, beide liggen op 15 minuten rijden.
Dit is een geweldige keuze voor iedereen die op zoek is naar een plek waar ze echt kunnen ontspannen met een uitzonderlijk uitzicht.
Houd er rekening mee dat de balustrades in dit pand artistiek ontworpen zijn, waardoor er op sommige plekken grotere openingen zijn. Houd toezicht op kinderen in de buurt van deze gebieden en wees extra voorzichtig.
dit vakantiehuis ligt in Torrox. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Nerja en Museum voor Kunst en Gebruiken. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Baviera Golf en Bodegas Almijara. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Juan Manuel Azuaga Stadium of Indoor Padel Club Velez Malaga. Bekijk onze reisgids voor Torrox
Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama
16 min. rijden - 5.4 km
Playa en Torrox Costa
25 min. rijden - 12.9 km
Playa Burriana
28 min. rijden - 15.4 km
Fuente Vieja
21 min. rijden - 7.9 km
Playa El Morche
26 min. rijden - 16.7 km
Lokaal vervoer
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 87 min. rijden
Restaurants
El Boquetillo
15 min. rijden
Restaurante El Mirador De Frigiliana
13 min. rijden
Restaurante Bar Virtudes
12 min. rijden
Pura Cepa
13 min. rijden
Punto De Encuentro
14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Awesome home in Frigiliana/Torrox over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Awesome home in Frigiliana/Torrox?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Awesome home in Frigiliana/Torrox inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Awesome home in Frigiliana/Torrox uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Awesome home in Frigiliana/Torrox?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Torrox ligt op 3,9 km van Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama en op 10 km afstand van Kasteel van Lizar en The Botanical Garden of Santa Fiora. Ook Museo Arqueologico de Frigiliana en Het Paleis van de Graven van Frigiliana liggen op 10 km afstand.