Geheel appartement

APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms

Fotogalerie voor APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms

Een hotel met meerdere verdiepingen, balkons, een zwembad en een bergachtige achtergrond.
Een hotel met meerdere verdiepingen, balkons, een zwembad en een groen gazon.
Een keuken met witte kastjes, een magnetron, een broodrooster, een oven en een koelkast.
Een eetgedeelte met een witte tafel en stoelen, een bank en een witte boekenkast.
Een hotelkamer met twee enkele bedden, elk met een witte hoofdbord, een nachtkastje met een lamp.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms

  • APCostas Quijote / Eén slaapkamer:
    Let op: APCOSTAS Quijote

    DEZE APPARTEMENTEN HEBBEN GEEN FYSIEKE RECEPTIE MEER

    Zowel de registratie als de betaling van toeslagen gebeurt via een online link

    Daarom is het essentieel dat we een e-mailadres van de klant ontvangen, dat bij het maken van de reservering moet worden opgegeven, zodat we hem alle benodigde informatie voor het inchecken kunnen sturen.

    Er is geen fysieke sleutel meer; de deuren gaan open met een code die de klant op de dag van aankomst ontvangt.

    Gasten kunnen 24 uur per dag terecht bij de klantenservice via WhatsApp. Het WhatsApp-nummer wordt vermeld zodra je de reservering ontvangt

    Als we op het moment van boeken geen e-mailadres van de klant hebben, moet de klant minstens 15 dagen voor aankomst contact met ons opnemen via een contact-e-mailadres, zodat we de check-in direct kunnen regelen. Je bent zelf verantwoordelijk als je op de dag van aankomst niet correct kunt inchecken en we accepteren hierover geen klachten.

    14 DAGEN VOOR AANKOMST MOET JE CONTACT OPNEMEN VIA HET ONDERSTAANDE E-MAILADRES EN DE VOLGENDE INFORMATIE VERMELDEN: E-MAIL, TELEFOONNUMMER, DATA VAN HET VERBLIJF EN HET GEKOZEN APPARTEMENT

    CONTACT-E-MAIL: treumalpark@rvhotels.esIf Als je niet binnen 14 dagen voor aankomst contact opneemt, kunnen we de check-in niet garanderen. De klant is hiervoor zelf volledig verantwoordelijk en wij accepteren geen claims hierover. Als we voor de dag van aankomst niets van je horen, wordt de reservering geannuleerd als ‘no-show’ en worden 100% van de kosten in rekening gebracht

    WIFI: JA, gratis. HANDDOEKVERHUUR: € 4 per persoon per verblijf (betaling bij de receptie). KINDERBEDJE: € 42 per week (betaling bij de receptie). HUISDIEREN: JA, maximaal € 40 voor een huisdier van 30 kg. TOERISTENBELASTING: INBEGREPEN.

    ZWEMBAD: open van 15/06 tot 15/09

    De foto’s van het interieur en exterieur zijn voorbeelden; ze geven niet de verscheidenheid aan appartementen weer die we hebben.

    Registratie: HUTG-012180

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Torroella de Montgri. Bezoek Kasteel van Montgrí en MAC Ullastret, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Estarit en Platja Griells. Medes Eilanden Marienreservaat en Coqui Park zijn ook een bezoek waard. Duiken, waterskiën en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Torroella de Montgri
Meer appartementen in Torroella de Montgri
Kaart
L'Estartit, Catalunya

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een rustige zee, met een silhouet van een groot eiland en kleinere rotsen in de verte.
    Strand van Estarit
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Platja Griells
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Medes Eilanden Marienreservaat
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Roca Maura
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Platja
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Flaça - 27 min. rijden
  • Gerona (GRO-Costa Brava) - 54 min. rijden

Restaurants

  • Cafeteria Restaurant Alba
    17 min. wandelen
  • La Botiga del Pa
    11 min. wandelen
  • Salitos Beach Club
    12 min. wandelen
  • Restaurant La Gaviota
    11 min. wandelen
  • Old Ambient
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms?

Dit appartement in Torroella de Montgri ligt op 15 minuten wandelen van Platja Griells en Strand van Estarit. Ook Medes Eilanden Marienreservaat en La Pletera Strand liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over APCOSTAS Quijote / Two Bedrooms

6,0

6,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Inchecken, communicatie

Mediocre

Appartement non insonorisé, problėme de fermeture de la baie vitrée donnant sur la terrasse. Fuite d'eau dans la douche. Sans oublié problėme de digicode les 1er jours de notre arrivé. Manque de contact avec l'hébergeur. Sinon appartement agréable sans ses petits soucis.
7 nachten verbleven in juni 2024