Boetiekhotels in Torres

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Boetiekhotels in Torres

Onze beste keuzes voor boetiekhotels in Torres

Hotel Palacio de Úbeda 5 G.L.

Hotel Palacio de Úbeda 5 G.L.
5.0-sterrenaccommodatie
Úbeda
8.8 van 10, Uitstekend, (113 beoordelingen)
'Prachtige lokatie, ruime kamer. Enigzins gedateerd, via klapdeuren naar andere vleugels, vloerbedekking in gangen niet schoon. Ontbijt keuze matig voor 5 sterren. Geen terras om even een drankje te doen. Geen warm water na herhaaldelijk aangeven personeel. Uiteindelijk opgelost door te douchen andere kamer. '
Nederland
Jet
De prijs is € 115
inclusief belastingen en toeslagen
27 jan - 28 jan
Hotel Palacio de Úbeda 5 G.L.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Torres

Veelgestelde vragen

Wat is er te zien en te doen in Torres?
Zodra je een verblijf hebt gekozen voor het pittoreske Torres, kun je beslissen welke leuke activiteiten je tijdens je reis gaat doen. Fuenmayor Recreatiegebied, Museo de la Cultura del Olivo en Teatro Infanta Leonor zijn enkele activiteiten en bezienswaardigheden die je kunt verkennen in Torres. Misschien wil je tijdens je reis ook de omgeving verkennen en andere bezienswaardigheden als Recreatiegebied Cuadros, Museo Provincial en Teatro Darymelia bezichtigen.
Met welke weersomstandigheden moet ik rekening houden als ik naar Torres reis?
Weten welk weer je kunt verwachten in Torres, is belangrijk als je je reis plant. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 26 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 9 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Torres is 491 mm.