Gratis wifi gratis. Geen auto nodig, 3 minuten lopen naar het strand, restaurants, supermarkt, apotheek, geldautomaat, bank. villa familie en kinderen welkom www. waterfrontmalaga. com De villa in Torremolinos heeft 5 slaapkamers en heeft een capaciteit van 12 personen Luxe villa, ruim, met privé zwembad met waterval met planten in de buurt van het strand en lokale voorzieningen, met parkeerplaats en garage.
Indrukwekkende entree met wenteltrap en vensterglas. De begane grond heeft een open lounge, een eetkamer en een keuken zijn volledig uitgerust, uitstekende meubels, een lcd-scherm, een dvd en digitale televisie. De deuren van de hal die leidt naar een veranda met uitzicht op het zwembad. Er is een semi-kelder met biljart en een wijnkelder voor een wijnproeverij of feest. Gebouwd in traditionele stijl rond een centrale patio met Andalusische planten. Met airconditioning en verwarming in alle kamers en openbare ruimtes. Woonkamer met open haard. 5 slaapkamers, 4 badkamers, een toilet, een keuken, een hal en een kelder van 50m2 met een wijnproeverij bij de aankoop. Open haard in de woonkamer en in de kelder. Air conditioning Zwembad met waterval. Salade water. Bubbelbad Spa in de tuin. Tuinmeubel veranda.
De villa is huiselijk, is volledig uitgerust en is 450 m². De accommodatie ligt direct aan het strand. Het heeft uitzicht op de zee en de bergen. De woning bevindt zich op 150 m van het playamar zandstrand, 200 m van de supermarkt supersol, 200 m van het busstation van bus Torremolinos, 1 km van het treinstation van de heuvel, 1 km van de stad torremolinos, 2 km van het waterpark aquapark, 3 km van golfclub van malaga golfbaan, 5 km van de luchthaven van malaga, 10 km van tivoli amusementspark / pretpark, 200 km van granada skigebied sierra nevada. Het huis is gelegen in een goed verbonden buurt naast de zee. De accommodatie is uitgerust met de volgende items: tuin, tuinmeubelen, omheinde tuin, 20 m² terras, barbecue, open haard, strijkijzer, internet (Wi-Fi), haardroger, balkon, kinderspeelplaats, tennisbaan, paddle-tennisbaan, buiten jacuzzi, overdekte hot tub, centrale verwarming, overal in het huis airconditioning, privézwembad, verwarmd privézwembad, garage en parkeerplaats in hetzelfde gebouw, 1 tv, satelliet ontvangst (Talen: Spaans, Engels, Duits, Nederlands, Frans , Russisch, Zweeds, Noors), stereo, dvd. In de inductie onafhankelijke keuken zijn koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, afwasmachine, servies / bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en fruitpers aanwezig. BESCHERM UW RESERVERING !! ** ALTIJD TELEFOON OM DE BETAALDETAILS TE BEVESTIGEN ** ** WIL NIET AF VAN BETALINGSVOORWAARDEN VERKLAARD VOOR ADVERTENTIE ** * * CHECK TLF / DETAILS ONLINE WEBSITE: https: // www. waterfrontmalaga. nl / rentals / villa-torremolinos-villa-saudi-173914. html Creditcards worden geaccepteerd, dus je hebt beveiliging Euro of Sterling geaccepteerd Aanbetaling is 45%. Saldo 10 weken voor vakantie. Kofferopslagfaciliteiten voor u beschikbaar en kunnen u later laten uitchecken. Waarborgsom van € 450 voor uw aankomst bij de accommodatie. Gerestitueerd na het uitchecken als de accommodatie geen schade heeft geleden. Inbegrepen in de prijs: warme / koude lucht met en jacuzzi -Toepassingen-Hoge snelheid internet-Satellietkanalen-Biljartkamer -Een eenvoudige schoonmaak / was tussen maandag en zaterdag (alleen in de zomer). Aanbod prijs winter 6 personen is voor 3 kamers gebruik, 8 personen is voor 4 kamers gebruik, 10 personen is voor 5 kamers te gebruiken. Voor speciale wintertarieven gelden speciale tarieven voor maximaal 6 personen. Supplement kan van toepassing zijn voor personen 6 - 12. De elektriciteit is niet inbegrepen vanaf 50eur in de huur. Een elektrische meterstand zal worden genomen bij aankomst en vertrek uit het huis. De elektriciteit wordt van de borg afgetrokken. De hoeveelheid verbruikte elektriciteit is afhankelijk van uw gebruik. Als u alle 7 AC's dag en nacht met geopende deuren beheert, kunt u een hoge rekening krijgen. Als u een lage rekening wilt verwachten.
Toerisme en cultuur: Cultureel bezoek Malaga (10 minuten met de auto): Old Town: Picasso Museum (mpm), het wijnmuseum (wijnmuseum), Flamencomuseum (Peña Juan Breva) waar u wijnen en tapas kunt proeven, Museum van Hedendaagse Kunst cac, Benedictus Hall, Arabische baden, Fort, Gibralfaro (herberg), museum van Malaga, Folk Arts Museum, de thuisbasis van de bewaker (Malaga oude taverne met een verscheidenheid aan wijnen en zeevruchten, via crucis klokken, golfbanen in de omgeving : Guadalmar Golfclub aan het strand (op 3 km loopafstand), Lauro Golf Alhaurin (15 km), Golf Guadalhorce (8 km), Mijas Golf (20 km), Torrequebrada Golf (10 km), etc. toegang: luchthaven 5 km. Gemakkelijke toegang vanaf afrit van de snelweg op de boulevard. Treinhalte (de heuvel) tot 2 km. 50m bushalte. Als je met het vliegtuig komt, heb je niet echt een auto nodig voor een vakantie in de omgeving.
deze villa bevindt zich in Playamar - Benyamina, een wijk in in Torremolinos, en ligt vlak bij een waterpark en aan het water. Jachthaven van Benalmádena en Haven zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij La Carihuela en Bajondillo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Bekijk onze reisgids voor Torremolinos
Metrostation Palacio de los Deportes - 8 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 19 min. rijden
Restaurants
La Dolce Vita
7 min. wandelen
Munch
7 min. wandelen
El Rincon Del Café
4 min. wandelen
Bar @ Sol Principe
7 min. wandelen
Il Pescatore
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt villa saudi 10 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij villa saudi 10?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij villa saudi 10 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij villa saudi 10 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat villa saudi 10?
Deze villa ligt in Playamar - Benyamina, op 2 km afstand van Centro Cultural Pablo Ruiz Picasso, Bajondillo en Playa Los Alamos. La Carihuela ligt op 2,6 km. Torremolinos (UTL-Station Torremolinos) ligt op 20 minuten wandelen en naar Estación de Torremolinos is het 22 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over villa saudi 10
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 46 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 46 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 46 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 46 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 46 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Billy B.
12 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location Tidy and spacious place- the ground floor bedroom which is beside a shower room was perfect for my elderly mother 3 generations of my family all had a great home for the week.
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Annemarie D.
28 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Our villa was beautiful. Close shops restaurants and beach. Our host was quick to respond when we needed anything. We had a great time.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Neil M.
22 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Petra D.
26 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Zentrale Lage Schöner Garten und Terrasse am Pool
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ulrika
17 sep 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Huset var perfekt till 4 par o 2 barn. Det ända som skulle behövas en ny är kaffebryggare. Den fungerade inte så bra.
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stuart D.
24 jul 2019
Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and lovely villa
Overall, we had a great experience using this lovely villa and would thoroughly recommend it.
Location very good for beach, bars and supermarket too.
7 nachten verbleven in juli 2019
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
7 aug 2018
Fantastic house
really Nice House, lovely garden, good surroundings, good neighborhood, fine pool
Better chairs outside,
Van een partnersite
8/10 – Goed
Linda
23 okt 2024
Family occasion for 3 generations at Villa Saudi
Location was excellent, with only a short walk to the seafront & lots of good restaurants and bars
More kitchen equipment needed to self cater, particularly to use the oven and serving dishes
14 nachten verbleven in juni 2018
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Trevor
23 okt 2024
Amazing Holiday
Ten of us (2 families) stayed at the villa and we had the best time. The place was very spacious so we were not on top of one another. The local supermarkets and restaurants were close by so we could walk everywhere. Would definitely go back again
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
29 mrt 2025
This villa made our family holiday!
We have just had the BEST holiday In Torremolinos and having such a beautiful villa really made our holiday.
The house is beautiful, it’s very clean and the beds a very comfy. The hot tub was such a good extra too and if we ever had questions we were answered straight away. I would definitely stay here again
Get some new pool table balls as some were the wrong size
Van een partnersite
8/10 – Goed
Ralf
7 jul 2023
Grppenfahrt
Schönes Haus in optimaler Lage.
Für 10 Personen perfekt. Für 12 mit Einschränkungen zu empfehlen.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Neil C.
2 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We arrived very early and Aurelio kindly let us drop our bags. Situated so close to the beach,shops and restaurants was ideal for oir family. The villa is spread out over 3 floors and along with the garden and pool were clean and well presented. Wifi was good and relieable all week. We did use uber / Bolt for taxis when needed and they found the villa easily. For the location and space it proved food value and I would highly recommend.
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Catherine L.
12 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely holiday for everyone
Lovely, spacious villa in great location for accessing the beach and restaurants all without needing a car. Added bonus of pool, table tennis, dart board and pool table so kept everyone happy. Good links to Malaga (very reasonable taxi) and access to organised bus tours to Granada and Ronda. Would recommend. Stay was first week in September.
7 nachten verbleven in september 2023
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
George
23 okt 2024
Beautiful villa
This lovely villa is in an ideal location with a nice mix of local residents and tourists. No need for a car as everything you need is so close. There is a really nice local restaurant just around the corner for breakfast/lunch and plenty of other restaurants too. The area is so nice as it’s sufficiently removed from the busy town centre with just a short walk to the beach. This beautiful villa is maintained to a high standard and I have no hesitation in recommending it. I will definitely book this again. Many thanks Aurelio.
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Asta S.
23 mrt 2026
Positief: Netheid, communicatie en locatie
Negatief: Inchecken
The property was clean but didn’t have simple things like kitchen towel, washing up liquid or dishwasher tablets. Nor did it have spare bin bags. It’s annoying for people that stay for only few days. I traveled a lot and booked holiday accommodation through different portals but never had property that didn’t supply coffee, not even for one day.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Greg W.
2 nov 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent villa for a Family or a Group of Friends
Very Clean and Tidy Villa with lots of Space.
Everything was in working order.
Pool Hot Tub and Jacuzzi were all clean and working.
Location was close to the beach shops and cafes and restaurants.
Carrefour a 4 minute walk around the corner and cafes and restaurants about 300 meters away. The beach is about 700 meters down the road.
Would recommend this for groups of friends or a family.
We enjoyed our stay very much.
Thank you
5 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Steve L.
29 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie
Fantastic location
Amazing looking property and location. Only 5 minute walk to shops, bars and beaches. Property is tired inside and could do with an update. Leaky shower, light fitting hanging off,some kitchen items unusable as filthy, tired sofa and cushions outside. Jazuzzi looks like it's never been cleaned.. Pool is very deep even after steps in so not great if you have small children. Overall great location and villa could be amazing but does need some money spending.
7 nachten verbleven in juni 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Anita
19 jun 2025
Unforgettable Holidays in a Dream Villa
The villa was the highlight of our vacation – the kids had a blast in both jacuzzis, the pool, and enjoyed playing billiards and ping-pong. There was plenty of space for everyone, and each of us had a cozy spot in beautifully decorated bedrooms.
The house has its own unique charm, and our evening gatherings on the beautifully lit terrace will stay in our hearts for a long time
One thing I would definitely change is the coffee machine. You also have to keep in mind that the villa is not brand new, so from time to time, something might stop working – that’s just the charm of a place like this.
However, it’s always worth letting Aurelio know – he’s very helpful and will gladly assist you if he can.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rogier J.
12 mei 2022
Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Nice Villa, needs some updating
Very nice villa, well situated.
The rooms were spacious enough for two families in total 9 persons. Everything was clean and fresh, except the barbecue. Matrasses however, were soft and dented, so some of us didn't get to sleep very well. Unfortunaltely, next door there were serious buildingactivities, leading to loads of dust in the garden and loud noises of appliancies being used througout the day. A sign showed this was known for a few months. So we feel we should have been warned. A bit of a bummer.
Nevertheless, the building is beautiful, communication with rentalservice was sufficient. We would stay another time.
7 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Damien N.
5 jun 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Mooi huis en op loopafstand van het strand.
Het huis deed aan alle verwachtingen en we hebben een heerlijke week gehad .
Zwembad is niet heel groot ,maar groot genoeg om een lekkere duik te nemen . De jacuzzi is lekker om even te ontspannen.
Alles wat je nodig hebt is op loopafstand , supermarkt ,restaurants etc .
Kortom een prima locatie om je vakantie te vieren .
7 nachten verbleven in mei 2019
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Matt
20 jul 2022
Great villa for big family group
Great villa in a great location. Loads of nice restaurants around the villa, 2 min walk to the beach and about 15 min stroll in to town centre. There were 9 of us and there was plenty of room inside and out. My 15 year old loved having his own little annex downstairs. Aurelio was brilliant with anything we needed (including getting us back in when we locked ourselves out)
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mairead
6 jun 2022
Perfect
Absolutely beautiful villa in a perfect location. Surrounded by restaurants and bars, supermarkets and playgrounds, beach on your doorstep. It is everything you could want for a luxury family holiday. The children loved the pool and whirlpool, adults loved the pool by day and jacuzzi by night. Enclosed garden is so private and safe. Aurelio was so welcoming and was always contactable if we needed anything. Thank you Maria and Aurelio for a lovely holiday, we will definitely be returning to Villa Saudi
Maybe some extra towels and sheets would be nice if I were really trying to find something to improve on.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Bob
13 aug 2019
Villa Saudi review
Perfect location
Good size
Nice pool and garden
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Richard
1 jun 2019
Fabulous holidays
Throughout a really nice house with good rooms and lovely garden, table tennis, close to beach and Torremolinos city, really nice location to explore costa del sol. Kitchen fully equipment, some furniture need an upgrade though.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ville V.
12 mei 2019
Mahtava rauhallinen sijainti
Suojaisa piha kokosi perheen kasaan. Sijainti oli meidän porukalle loistava, koska kaipaamamme palvelut olivat sopivan etäisyyden päässä, autoa ei tarvittu.
"Liikkuvissa osissa" kuten suihkut, wc, ovet, pimennysverhot ja ikkunat oli havaittavissa käytöstä johtuvaa kulumista. Pidimme talosta ja paikasta kovasti, tänne voisi tulla uudestaan.