Overweeg een verblijf bij Casa Avándaro en geniet van een terras, een tuin en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze villa zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Conciërgeservice, houtskoolgrills en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Avándaro hebben volop comfort met privébubbelbaden en privézwembaden, bovenop leuke voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
6 badkamers met douches en shampoo
Gemeubileerde balkons of terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
deze villa ligt in Avandaro, een wijk in Valle de Bravo. Geniet van de prachtige natuur bij Avandaro Waterfall en Watervallen van Velo de Novia. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Valle de Bravo Kartbaan en Piedra Herrada Monarch Butterfly Sanctuary. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Rosmarino Forest Garden en Hridaya Club Tuin. Bekijk onze reisgids voor Valle de Bravo
Toluca, Estado de Mexico (TLC-Internationale luchthaven Toluca) - 90 min. rijden
Restaurants
Soul Avandaro
9 min. wandelen
Bohio
2 min. wandelen
Quesadillas
5 min. wandelen
El Puntico
6 min. wandelen
Los Waffles Avandaro
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Avándaro over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Avándaro?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Casa Avándaro van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 680, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Avándaro?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Avándaro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Avándaro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Avándaro?
Deze villa ligt in Avandaro, op 3 km afstand van Watervallen van Velo de Novia, Avandaro Waterfall en Valle de Bravo Dam. Heiligdom van Santa Maria Ahuacatlán ligt op 4,8 km.