Gehele woning

Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Een terras met rieten stoelen en een muur van steen op de achtergrond.
Een eetgedeelte met een houten tafel voor vier personen, een vaas met bloemen en een hanglamp.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en raam met jaloezieën.
Een keuken met witte kastjes, een houten aanrechtblad, een inbouwoven en een raam met jaloezieën.
Een ruime woonkamer met houten plafond, een eettafel met stoelen, een bank en een televisie.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Fantastische Finca op één van de mooiste plekjes in Andalusië.



    Onze finca is een prachtige en comfortabele oase van rust, ruimte en natuur.



    Hier geniet je van het geweldige uitzicht op de bergen en van al het mooie groen om je heen. Er is ruimte om te loungen en om te eten, in de zon of in de schaduw, op het overdekte of open terras.



    De finca ligt in de heuvels op het platteland bij het dorp Tolox, aan de rand van het Nationale Park Sierra de las Nieves.



    De finca is modern ingericht met een ruime woonkamer en een grote en zeer goed uitgeruste keuken. Daarnaast zijn er 2 slaapkamers, beide met een eigen badkamer. Eventueel is er een slaapbank beschikbaar in de woonkamer.



    Het huis en de buitenruimte is geheel gelijkvloers, en er is veel licht en ruimte, zowel binnen als buiten. De privétuin biedt volop groen en rust. Verder heeft het huis snelle wifi (geschikt voor videobellen), airconditioning, een vaatwasser, wasmachine, oven en magnetron. Ook beschikbaar: televisie, strandlakens, een werkplek en zelfgemaakte olijfolie en verse kruiden uit eigen tuin.



    Het huis is erg makkelijk te bereiken via de hoofdweg en een paar honderd meter over een kleinere weg. Er is een parkeerplaats op het terrein. Er is nauwelijks verkeer op deze weg, dus het is heerlijk rustig in de omgeving.



    Met veel bezienswaardigheden in de buurt en de drukkere kuststrook van de Costa del Sol makkelijk te bereiken met een (huur)auto.



    Niet alleen het Nationaal Park Sierra de las Nieves is beeldschoon met veel (wandel)mogelijkheid, ook de natuur buiten het park is enorm mooi en afwisselend, met bergen, heuvels, rivieren, meren, bossen, velden en (olijf)boomgaarden. Met daarin een aantal schitterende, witte dorpen met Moorse invloeden.



    Naast de geweldige natuur in de directe omgeving, bevind je je op ongeveer een uurtje rijden van Malaga Airport, de vele stranden aan de Costa del Sol, Malaga stad, Marbella, Ronda, Caminito del Rey. En wat verder weg: Granada, Cordoba, Sevilla, Gibraltar, Tarifa.



    Huisdieren zijn welkom (max. 2, toeslag van toepassing). Roken kan buiten, niet binnen graag. Feesten zijn niet toegestaan.



    Wij genieten zelf enorm van het paradijs dat we hier hebben gecreëerd en verwachten uiteraard dat jullie, als onze gasten, dezelfde beleving zullen ervaren.

    - Pet allowed payment 25,00 € per pet

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VTAR/MA/04946
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Tolox. Bezoek La Torre de Yunquera en Castillo Arabe, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Pinsapar Yunquera en Zarzalones Cave. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Rejertilla Actief Toerisme of Auditorio Marbella. Bekijk onze reisgids voor Tolox
Meer vakantiehuizen in Tolox
Kaart
Tolox

Lokaal vervoer

  • Álora Station - 36 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 51 min. rijden

Restaurants

  • Bar Nuevo
    10 min. rijden
  • Bar La Parada
    9 min. rijden
  • Bar Central
    10 min. rijden
  • Los Carboneros
    24 min. rijden
  • El Fogón Del Rubio
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Paradise in Andalusia' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Tolox ligt op 3,3 km van Hermitage of Saint Roque en op 15 km afstand van Pinsapar Yunquera en La Torre de Yunquera. Ook Jardín Botánico Mora i Bravard en Zarzalones Cave liggen op 20 km afstand.