- Woonkamer met bankstel, TV, eettafel voor 4 personen, balkon
- op de galerij slaapkamer met tweepersoonsbed
- tweede kleine aparte kamer (op de galerij)
met eenpersoonsbed (80 cm x 190 cm)
- Uitgeruste keuken met raam, fornuis, oven, koelkast met vriesvak,
koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron en nog veel meer
- badkamer met douche
- een ondergrondse parkeerplaats
Naast onze diensten ontvang je de digitale Hochschwarzwald Card van Hochschwarzwald Tourismus GmbH en de Konus Card, waarmee je gratis gebruik kunt maken van het openbaar vervoer.
6 vakantiewoningen
Grootte: 60,0 m² tot 95,0 m²
Rustig gelegen aan de rand van het dorp, direct tegenover de bossen van de Hochfirst, ligt het huis aan de Gutach. In enkele minuten lopen bereikt u het levendige centrum van Titisee, het meer, winkels en restaurants. Het huis met de gezellig ingerichte appartementen biedt alles wat u voor een ontspannen vakantie nodig heeft: elk appartement heeft een woon- en slaapkamer. Kabel-tv en wifi zijn aanwezig. De keukens of kitchenettes zijn uitgerust met koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, oven en magnetron. Elk appartement heeft een balkon en een plek in de parkeergarage. Wasmachine en droger op muntinworp zijn in de wasruimte beschikbaar.
Bij aankomst ontvangt u naast onze diensten de digitale Hochschwarzwald Card van Hochschwarzwald Tourismus GmbH en de Kouskarte, waarmee u gratis gebruikmaakt van het openbaar vervoer.
dit appartement ligt in Titisee-Neustadt. Bezoek culturele hoogtepunten Spielzeugmuseum en Heimatmuseum Hüsli. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ravennakloof en Kloster St. Peter auf dem Schwarzwald. Badeparadies Schwarzwald en Spasspark Hochschwarzwald zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Titisee-Neustadt
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Nr 10' with Balcony and Wi-Fi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Nr 10' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Nr 10' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Nr 10' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Titisee-Neustadt ligt op 10 minuten wandelen van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Titisee. Ook Badeparadies Schwarzwald en Westweg liggen op een kwartiertje wandelen. Station Titisee ligt op 7 minuten wandelen.