Fotogalerie voor Villa Buena Vista mit Beheiztem Pool und Sauna





Gehele woning
3 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Vega | duplex, beach & pool
Casa Vega | duplex, beach & pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-38-5-0002401, ESFCTU0000380040007151650000000000000VV-38-5-00024018
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Tijarafe. Bodega Eufrosina Pérez Rodriguez en Vulkaangrot van Todoque zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Cactustuin Palmex en Observatorium Roque de los Muchachos bezoeken.
Tijarafe, Santa Cruz de Tenerife
In de buurt
- Porís de Candelaria - 10 min. rijden - 6.1 km
- Strand van Tazacorte - 12 min. rijden - 9.1 km
- Strand van Puerto Naos - 21 min. rijden - 18.5 km
- Observatorium Roque de los Muchachos - 31 min. rijden - 29.4 km
- Haven van Santa Cruz de la Palma - 35 min. rijden - 30.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Kiosco El Diablo - 10 min. rijden
- Restaurante Los Olivos - 11 min. rijden
- Restaurante Tinguaro - 22 min. rijden
- Arepera El Jable - 22 min. rijden
- Parrilla el Dioni - 22 min. rijden