Geheel appartement

2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174

Fotogalerie voor 2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een vaatwasser
1 slaapkamer
Televisie
Divers
Televisie

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 640 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174

  • Residence HOME CLUB is located in LE LAVACHET village less than 20 m from shops and services (supermarket, bakery, pubs, restaurants and ski shops), 150 m from the 2 chairlifts Chaudannes and Pâquis that can be easily reached by foot,
    you can also use free shuttle bus to reach within TIGNES LE LAC or TIGNES VAL CLARET.
    NEW KITCHEN: Oven, fridge, dishwasher, microwave.
    BATHROOM: Bath, separate WC
    LIVING ROOM: 1 double sofa bed, TV
    BEDROOM: 1 Double bed
    ENTRANCE: Bunk beds
    Balcony south facing
    9 floors 3 elevators
    Private ski lockers
    Charged indoor public carpark at 100m

Accommodatie-voorzieningen

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 40 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 ROOM APARTMENT CLOSE TO THE AMENITIES IN LAVACHET SOUTH FACING - HOME CLUB 174?

Dit appartement in Tignes ligt vlak bij Wintersportplaats Val-d'Isère en Wintersportplaats Tignes. Ook Palafour-skilift en Skilift van Tignes liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk