Geheel appartement

Holiday apartment mit Balkon

Fotogalerie voor Holiday apartment mit Balkon

Een zwembad met een groen kussen op de rand, omgeven door een gazon en bomen.
Luchtbeeld van een woongebied met een opvallend gebouw, voorzien van een pannendak, een parkeerplaats en een weg die eromheen slingert.
Een hotelkamer met een bed, een stoel, een televisie en een raam met gordijnen.
Een woonkamer met een houten eettafel, zwarte stoelen, een bruine bank en een spiegel aan de muur.
Een tafel met een glas erop, omringd door stoelen, met in de achtergrond bomen en een hekwerk.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment mit Balkon

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex, werd in 2018 gerenoveerd en is modern en rustiek ingericht. Het perceel ligt in een vakantiepark, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het panorama en de rustige en zonnige ligging is de accommodatie populair. Tot uw beschikking staan: ligweide, ligstoel en tuinmeubilair.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 65 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met een elektrische verwarming. De ingang is in der 1. Etage

    en leidt via een buitentrap en de 20 m² groot balkon direct in de woonkamer met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 23 m² groot en met 2 extra bedden, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. U heeft toegang tot het 20 m² grote, overdekt balkon met tuinmeubelen, 1 tafel, 6 stoelen en 1 ligstoel. slaapkamer 15 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 ledikant en TV. U heeft toegang tot het 20 m² grote, overdekt balkon. slaapkamer 14 m² groot en met 2 éénpersoonsbedden. kookhoek in de woonkamer 23 m² groot en met eethoek, TV, afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookplaat), afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. U heeft toegang tot het balkon. badkamer 7 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC, bidet, haardroger, venster en wasmachine.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, ledikantje, kinderstoel, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen. Er zijn een aantal Duitse zenders in aanvulling op de Italiaanse.

    Vakantiepark
    4 accommodaties, 24 bedden en internet (WLAN).

    Ligging
    Tignale, stadsdeel Gardola, 600 m boven NAP. Het vakantieappartement bevindt zich in een vakantiepark, op een 1000 m² groot, afgesloten tuingrondstuk met gazon, bloemen en bomen. De oprit loopt rechtstreeks vanaf de hoofdstraat (geasfalteerd, lengte 20 m). Parkeerplaats (voor 4 auto’s) op het terrein.

    Speciaal
    Airconditioning, elektrische verwarming. Kinderbed, kinderstoel, internettoegang (WLAN), kluis, strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet. Er zijn enkele Duitse zenders naast de Italiaanse.
    Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en een brandblusser.

    Zwembad
    Alle zwembaden staan tot uw gemeenschappelijk gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (begin april tot begin oktober in gebruik, zoutwater verwarmbaar 3,5 m x 9 m 1,30 m diep). Op verzoek kunnen de klanten ook de zwembaden (binnen- en buitenbaden) van onze Residence Ruculì in Oldesio di Tignale, ca. 1 km, gebruiken.

    Huisdier
    toegestaan, EUR 10.00/dier en dag. Niet toegestaan bij het zwembad

    Afstand
    Winkelen 400 m (in de winter 400 m), restaurant 300 m, dorpscentrum 300 m. Thermale baden in Arco 35 km. Sauna in Residence Ruculi 1000 m. Overdekt zwembad in Residence Ruculì 1000 m. Station in Rovereto 38 km. Discotheek, bioscoop beide 25 km in Salò. Arts, apotheek, bank elk 500 m in Tignale. Luchthaven in Verona 90 km. Spoorlijn 38 km. Hoofdweg 50 m. Speeltuin 50 m. In de zomer: Gardameer 9 km in Porto di Tignale (strand 9 km in Prà della Fam di Tignale met kiezel en stenen). Golf in Bogliaco di Gargnano 15 km. Bootaanlegplaats in Campione 12 km. Tennis in Gardola di Tignale 600 m. Bootverhuur in Gargnano 12 km. Watersportmogelijkheden in Porto di Tignale 9 km. Hondenstrand in Prà della Fam di Tignale 9 km. Paardrijden in Prabione di Tignale 2 km. Midgetgolf in Torbole 27 km.

    Verdeling
    Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 65 m², in totaal 6 bedden (waarvan 2 extra bedden), desgewenst bovendien 1 kind tot 2 jaar in een babybed.

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping

    en leidt via een buitentrap en het 20 m² grote balkon direct naar de woonkamer met deuren naar alle kamers. Woonkamer (23 m²) met 2 extra bedden op tweepersoonsslaapbank, tv, eethoek (6 plaatsen) en toegang tot het balkon (20 m², overdekt, tuinmeubelen, 1 tafel, 6 stoelen, 1 ligstoel, gezamenlijk met woon-/slaapkamer). Slaapkamer (15 m²) met 1 tweepersoonsbed, 1 kinderbed, tv en toegang tot het balkon (20 m², overdekt, gezamenlijk met woon-/slaapkamer). Slaapkamer (14 m²) met 2 eenpersoonsbedden en (gezamenlijk met woon-/slaapkamer). Kitchenette in de woonkamer (23 m²) met tv, eethoek (6 plaatsen), elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 4 platen), afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker en toegang tot het balkon. Badkamer (7 m²) met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc, bidet, föhn en raam.


    Creditcards
    Visa, MasterCard.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Tignale. Limone Sul Garda Porto Turistico en Bogliaco Golf Resort zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen La Limonaia Pra de la Fam en Limonaia la Malora bezoeken. Orto Botanico di Toscolano Maderno en Wind Riders zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tignale
Meer appartementen in Tignale
Kaart
Tignale, Gardasee

In de buurt

  • Een kustplaats met een opvallende kerk, een toren en een waterpartij.
    Limone Sul Garda Porto Turistico
    27 min. rijden - 21.4 km
  • Een man in een blauw shirt en strohoed zit op een steiger met uitzicht op een rustig meer, met bergen op de achtergrond.
    Idromeer
    55 min. rijden - 44.8 km
  • Iemand loopt over een grasheuvel met uitzicht op een meer en bergen op de achtergrond.
    Ledromeer
    59 min. rijden - 49.6 km
  • Santa Maria Assunta Kerk
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Santuario Madonna di Montecastello
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Mori - 74 min. rijden
  • Valerio Catullo Airport (VRN) - 106 min. rijden

Restaurants

  • Terrazza del Brivido
    18 min. rijden
  • Bar Barchet
    65 min. rijden
  • Ristorante La Forra
    21 min. rijden
  • Restaurante D' Angelo
    18 min. rijden
  • El Cossett
    71 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday apartment mit Balkon over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment mit Balkon?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Balkon inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Balkon uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment mit Balkon?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Santuario Madonna di Montecastello, Bezoekerscentrum van Parco Alto Garda Bresciano en La Limonaia Pra de la Fam. Ook Limonaia la Malora en Spiaggia di Castello liggen op 15 km afstand.