Geheel appartement
Stylish & Spacious Family Retreat - Safe, Quiet, and Full of Comfort
Appartement in Tiflet
Fotogalerie voor Stylish & Spacious Family Retreat - Safe, Quiet, and Full of Comfort





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 47
inclusief belastingen en toeslagen
9 feb - 10 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Rabat-Salé-Kénitra
In de buurt
Hassan-toren55 min. rijden - 67.3 km
Chellah57 min. rijden - 69.9 km- Place Al Massira25 min. rijden - 31.2 km
- Exotische tuinen55 min. rijden - 75.4 km
- Royal Golf Dar Es Salam60 min. rijden - 78.2 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven Rabat-Salé (RBA), Marokko - 43 min. rijden
Restaurants
- City Andalous8 min. wandelen
- CAFÉ RIVIERA PALACE20 min. wandelen
- Jawhara Cafe3 min. rijden
- Ain Jorf4 min. rijden
- Cafe Restaurant Al Akhawayne13 min. wandelen