Cove Valtari Canggu ligt in Berawa, een wijk in Tibubeneng. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Berawa Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tibubeneng
Gg. Sri Kahyangan, Tibubeneng, Kec. Kuta Utara, Tibubeneng, Bali, 80361
In de buurt
Berawa Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Batu Bolong Beach
19 min. wandelen - 1.7 km
Canggu Beach
6 min. rijden - 3.7 km
Atlas Beach Fest
3 min. wandelen - 0.3 km
Canggu Plein
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 35 min. rijden
Restaurants
Finn's Beach Club
5 min. wandelen
St. Tropez @ the Finn’s
7 min. wandelen
Milano
4 min. wandelen
Alma Tapas Bar
3 min. wandelen
Mosto
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cove Valtari Canggu
Hotel vlak bij Seminyak Beach
Cove Valtari Canggu ligt in de buurt van Berawa Beach en Canggu Beach en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cove Valtari Canggu hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Hoeveel kost een verblijf bij Cove Valtari Canggu?
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Cove Valtari Canggu van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Cove Valtari Canggu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cove Valtari Canggu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Cove Valtari Canggu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Cove Valtari Canggu?
Dit hotel ligt in Berawa, op 10 minuten wandelen van Atlas Beach Fest en Berawa Beach. Ook Seminyak Beach en Canggu Beach liggen op 2 km afstand.