10/10 – Uitstekend
Alexandra P.


Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 23 okt. 2025, kost een verblijf bij Homerez - Apartment Thollon, lake van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2025 min. € 181,0, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt aan een meer, op enkele stappen van Wintersportlaats Thollon-les-Mémises en op 15 km van Strand van La Beunaz en Ambachtelijke distilleerderij van Dent d'Oche. Ook Wintersportplaats Bernex en Évian Thermal Spa liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster