Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony

Fotogalerie voor Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony

Een hotelkamer met een bed, een klein wit tafeltje en een gang naar een andere kamer.
Een hal met een houten vloer, een donker houten console tafel met een spiegel en een lamp. Er is een deur die leidt naar een andere kamer met een blauwe muur en een gitaar.
Een balkon met een hekwerk, een vaas met gele bloemen en een stadsgezicht op de achtergrond.
Een woonkamer met een houten salontafel, een blauwe bank, een boekenkast en een piano.
Een woonkamer met een piano, een blauwe bank, een salontafel en een lamp.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 68 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony

  • Dit appartement van 90m2 bestaat uit 1 grote slaapkamer met een queensize bed (het bed kan worden gebruikt als een tweepersoonsbed of kan worden opgemaakt om de bedden te scheiden en worden gebruikt als eenpersoonskamers) met een eigen badkamer met douche, 2 slaapkamers, waarvan 1 met kingsize bed en een met twee eenpersoonsbedden, nog 1 badkamer van dezelfde grootte met douche.
    - Een ruime keuken met alle benodigde voorzieningen (een koelkast, een fornuis met oven en een magnetron, een broodrooster en een koffiezetapparaat) en kookgerei om een ontbijt of diner voor 6 te bereiden.
    - Twee airconditioningseenheden, een wasmachine, een haardroger, een strijkijzer en strijkplank, een cd- en een radio-speler en een smart-tv 32 ".
    - De hele dag door veel licht, ruime kamers en volledig uitgerust met alle benodigdheden om uw verblijf aangenaam en ontspannen te maken.
    - Zeer ruim balkon met tafel en 6 stoelen, voor koffie in de vroege ochtend, of een lekker diner onder Thessaloniki's nachtlampjes en uitzicht op de oude stad ...
    - Comfortabele nieuwe bedden en matrassen, grondig schoongemaakt beddengoed en handdoeken, gratis koffie en thee en produsts voor persoonlijke hygiëne.
    We verwelkomen altijd onze gasten die inchecken en zullen er altijd zijn om bedankt en tot ziens te zeggen. Er zijn specifieke openingstijden voor inchecken en uitchecken, maar we kunnen altijd anders plannen als we een vooruitblik krijgen.
    We kunnen bereikbaar zijn via mobiele sms-berichten of via het VRBO-berichtenbord of via de telefoon in elke gewenste situatie. We kiezen ervoor om niet meer tussen te komen dan een gast vereist of vraagt, met respect voor hun privacy.
    Welkom in ons mooie appartement, we zullen u graag helpen!

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Auto niet vereist

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Casino in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Unitgrootte: 8 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Small Children 0-3 years can be accommodated in the baby crib or they sleep with their parents.
Climate Resilience Tax will be requested to be paid in cash on check in, mandatory by the greek legislation. 8€/night Mar-Oct, 2€/night Nov-Feb.
Greek government legislation compliance - Full travel documents details will be asked to be provided on check in for tax reporting purposes.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Thessaloniki in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Paleis van Galerius en Rotonda van Sint-Joris. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Thessaloniki en Passagiersterminal in de Haven van Thessaloniki. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Alexandreio Melathron of Alexandreio Sportpaleis. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals vissen of wijntours. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Thessaloniki
Meer appartementen in Thessaloniki
Kaart
Θεσσαλονίκη, Central Macedonia

In de buurt

  • Oude stenen bogen met ingewikkelde versieringen, met op de achtergrond moderne gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Boog van Galerius
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een verlichte stadstraat 's nachts, met sneeuwvlokdecoraties en bomen.
    Winkelgebied Tsimiski
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historische toren met een ronde basis en een koepel, omringd door een park met bomen en mensen.
    Witte Toren van Thessaloniki
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een kuststadsbeeld met een groot openbaar plein, gebouwen aan het water en uitzicht op zee.
    Aristoteles-plein
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Aristoteles-universiteit van Thessaloniki
    1 min. wandelen - 0.1 km

Lokaal vervoer

  • Sintrivani Metro Station - 2 min. wandelen
  • Station Thessaloniki - 11 min. rijden
  • Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Γυράδικο Χρήστος
    1 min. wandelen
  • Greek Natural
    1 min. wandelen
  • Peach Boy
    2 min. wandelen
  • Coffee Island
    2 min. wandelen
  • Χρυσό Παγώνι
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Thessaloniki, op 15 minuten wandelen van Boog van Galerius en Aristoteles-plein. Aristoteles-universiteit van Thessaloniki en Rotonda van Sint-Joris liggen op enkele stappen afstand. Sintrivani Metro Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Agias Sofias Metro Station is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sunny&Happy Historic Center 3bdrms 2baths+balcony

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very central location. Clean apartment and very responsive host.
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
What a great location! Apartment is well appointed and very comfortable and quiet.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment was in an excellent location, fantastic value and was great for 3 couples with a lovely outside terrace to enjoy the sunshine, would definitely rebook, thank you Marianna was a great host
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
I can highly recommend this property. It was better than the pictures- light, airy with a beautiful balcony accessible from all rooms. The location was excellent- right in the centre of things so monuments, restaurants, transport were all on our doorstep. Marianna was an excellent host!
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Marianna was a very helpful and friendly host. The apartment very large and beautifully furnished. The terrace all above Thessaloniki very very big.The apartment is not even 10 min away from the sea and you can find food and nice locations everywhere in the neighbourhood. We had a wonderful time . Thank you Marianna
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
L'emplacement de l'appartement est parfait, tout est faisable à pieds. L'appartement est conforme aux photos, la vue de la terrasse est sublime et bien qu'en plein centre les nuits sont tranquilles grâce au double vitrage. Marianna est une hôte disponible et des plus serviables. Un excellent séjour à renouveler.
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ideal location!! We walked to all tourist spots and restaurants/bars with ease. You are across the street from the arch and can see it from the balcony. It was too hot for us to be on the balcony, but I imagine it would be lovely if the weather was not so hot. The gryo place right downstairs was amazing — definitely try that. Bedrooms were comfortable and clean. Air conditioning was in two of the rooms, so you just need to keep all the doors to the rooms open and it is very comfortable. Marianne was responsive and very helpful. Perfect place for Thessaloniki!!!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location and apartment

Wonderful location with great view. Marianna was quick to reply to any questions. The apartment is clean and uniquely decorated. Go to Lola’s around the corner for a meal. Was a wonderful home base for our first trip to Thessaloniki.
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super gelegene sehr schöne Wohnung

Super Lage, alle interessanten Orte sind zu Fuß zu erreichen. Gut ausgestattete und eingerichtete Wohnung, tolle Dachterrasse. Unkomplizierter und netter Kontakt zur Vermieterin.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice apartment

The apartment was quite spacious with 3 bedrooms and 2 full bathrooms. The common spaces and balcony were nice as well. Location is good. Close to archaeological sites, museums, shops and restaurants. Owner was quite responsive and check in and out was easy. Apartment entrance is at busy city bus stop so sometimes there were large crowds at the door. But the entrance and building are secure. We were there during the heat wave. The apartment has air conditioning but the units are in the living room and a hallway. As a result we needed to leave the bedrooms open for air. That obviously creates a bit of a privacy issue. It wasn’t a huge deal but I would recommend a fan or two in the bedrooms for the hotter months. Overall though a great stay and comfortable apartment.
3 nachten verbleven in juli 2019