Royal Hotel ligt in Thermi vlak bij de luchthaven. Mis zeker Waterland niet. Zoek het water op voor activiteiten zoals waterskiën en zeilen of beleef een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Thermi
17 km, Thessaloniki-Perea, Thermi, Central Macedonia, 57500
In de buurt
Mediterranean Cosmos
11 min. rijden - 10.4 km
Domaine Florian
6 min. rijden - 2.3 km
Peraías strand
6 min. rijden - 4.5 km
Waterland
10 min. rijden - 8.2 km
Polis Convention Center
11 min. rijden - 8.9 km
Lokaal vervoer
Station Thessaloniki - 43 min. rijden
Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 15 min. rijden
Restaurants
Merci Brasserie
6 min. rijden
Theros
6 min. rijden
Antico cafe-bristrot
6 min. rijden
Serraikon
7 min. rijden
Pool Bar
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Royal Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Waterland
Royal Hotel bevindt zich dicht bij Mediterranean Cosmos en biedt een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en dagelijks een gratis receptie. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, EVOHIA, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een terras en een tuin.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle 60 kamers zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop voordelen zoals aparte zitruimtes en badjassen.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 32 inch met satellietzenders
Aparte zitruimtes, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
EVOHIA
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum (240 vierkante meter)
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Gebouwd in 2004
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 3.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 10.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 0933Κ014A0239800
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Royal Hotel Thermi
Royal Thermi
Royal Hotel Thermi
Royal Thermi
Hotel Royal Hotel Thermi
Thermi Royal Hotel Hotel
Royal
Hotel Royal Hotel
Royal Hotel Hotel
Royal Hotel Thermi
Royal Hotel Hotel Thermi
Veelgestelde vragen
Beschikt Royal Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Royal Hotel?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Royal Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Royal Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Royal Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Royal Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Royal Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 km afstand van Waterland, Mediterranean Cosmos en Yachtclub van Thessaloniki. Ook Aristoteles-plein en Grot en antropologisch museum van Petralona liggen op 40 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Royal Hotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 326 van 483 beoordelingen
10 - Uitstekend
326
Gastenscore: 8 - Goed. 126 van 483 beoordelingen
8 - Goed
126
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 483 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 483 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 483 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
8/10 – Goed
Cornelis, Den Haag
Reisde met een groep
3 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi uitzicht vanuit het hotel op Thessaloniki en ook de zonsondergang is mooi.
Kamers zijn netjes en compleet, bedden zijn wel wat hard.
Ontbijtbuffet is goed met diversiteit aan eten.
Personeel is zeer vriendelijk.
Dichtbij het vliegveld.
Cornelis
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Frank
Zakenreiziger
1 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Frank
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Marcellus
Zakenreiziger, Reisde met partner
20 mrt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Prima , wel iets gedateerd
Marcellus
5 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Annechia
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn hotel aan uitvalswegen met buitenzwembad
Prettig hotel 30-40 min rijden buiten Thessaloniki, 10 mins v luchthaven (geen last v vliegtuigen), handig aan uitvalswegen ook richting Chalkidiki. Huurauto aan te bevelen. Vriendelijk personeel en mooi gerenoveerde ruime kamers met grote inloopdouche. Prima voor een paar dagen en fijne zwembadruimte. Adres ligt op een heuvel dus ook een windje bij warm weer. Prima voor een paar dagen of als tussenstop
Annechia
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Herwig
Zakenreiziger
11 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Royal Hotel is a very good choice
Nice hotel, quiet location with a nice panoramic view. Close to Thessaloniki airport. The swimming pool is a plus especially in summer, but not really for families with little children. While the prices for accomodation are OK, bar and restaurant prices are rather too high.
Herwig
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 okt 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
19 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
de ligging is prima , aan de andere kant ben je door de ligging wel verplicht om een auto te hebben....verder een prima hotel
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
13 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
prettige ligging mooie uitzicht op de stad thesalloniki
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
9 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Snelle incheck en een zeer grote en prettige kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Saskia
20 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig hotel, aanrader!
Geweldig hotel, heerlijk ontbijt, uitstekend bed, prima zwembad....alles wat je wenst!
Saskia
3 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
31 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Goed hotel vlakbij het vliegveld met uitzicht op zee
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
ayman, rosmalen
7 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk hotel vlak bij de staat en vlak bij het strand
ayman
4 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
fam Sangers, limburg
21 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Perfecte ligging gastvrij
Fijn verblijf met huurauto mooie omgeving Sithonia ontdekt
fam Sangers
5 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Louis, Holland
31 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi Hotel rustig gelegen op een heuvel met een prachtig uitzicht over
Thessaloniki . Vriendelijk personeel . Prijs kwaliteit verhouding goed .
Matrassen aan de harde kant .Dit Hotel is zeker voor herhaling vatbaar .
Airport gunstig gelegen op korte afstand van het Hotel .
Louis
10/10 – Uitstekend
e.smits, Tilburg
24 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voortreffelijk
Mooi hotel op korte afstand van de luchthaven. Zeer vriendelijk servicegericht personeel. Aanrader !
e.smits
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
11 okt 2010
Close to the airport
This hotel is located close to the airport which is convenient.
If you would like to go the city centre it's a bit too far.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Karine
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super hotel
Calme et surtout confortable
Personnel adorable
Loin du centre ville
Karine
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Helene
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Trevligt inrett hotell med fin utsikt. Bra mat
Helene
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Francisco Javier
Zakenreiziger
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel moderno y con calidad. Personal muy atento. Habitación acogedora. Buen restaurante y fácil aparcamiento. A 10 min. del aeropuerto.
Francisco Javier
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Brian, Three Lakes
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A truly excellent hotel. Nothing disappoints: plenty of free parking steps from reception, modern clean room, good breakfast. Large balcony overlooking the bay and city was a bonus. Easy access to city center via public transportation. Shuttle to airport.
Brian
2 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ida
Reisde met partner
2 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto
Ida
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
FRANCO
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer