Athina Airport Hotel

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
9 jun - 10 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Athina Airport Hotel

  • Hotel met een gezinsvriendelijk beleid vlak bij de luchthaven
  • Geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin bij Athina Airport Hotel. Geniet van een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage of een manicure/pedicure. Het plaatselijke restaurant met Griekse gerechten, OAK, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een kapsalon en een spelletjesruimte.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), 6 outdoor tennisbanen en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Een babysitter/kinderoppas (toeslag), rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
    • Massage- en behandelingsruimtes, huwelijksservices en een vergaderruimte
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • De 56 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Kinderopvang en gratis kinderbedden
    • Badkuipen, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies met satellietzenders en een dvd-speler
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per dag

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden en katten zijn toegestaan

1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 12 per kamer (enkele reis)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 0933Κ013A0505301
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot augustus
Het zwembad is toegankelijk van 12.00 uur tot 18.00 uur
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Beschikt Athina Airport Hotel over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 12.00 uur tot 18.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Athina Airport Hotel?

Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Athina Airport Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 9 jun. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Athina Airport Hotel?

Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoe laat kan ik bij Athina Airport Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Athina Airport Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Athina Airport Hotel een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 12 per kamer.

Waar staat Athina Airport Hotel?

Dit gezinsvriendelijke hotel in Thermi ligt vlak bij de luchthaven, op 5 km afstand van Waterland, Mediterranean Cosmos en Interbalkan Medisch Centrum. Ook Noesis Wetenschapscentrum en Technologiemuseum en Cultural Center of Panorama liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

7,0

Goed

7,2

Netheid

6,0

Locatie

7,6

Personeel en service

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 87 van 397 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 132 van 397 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 99 van 397 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 46 van 397 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 33 van 397 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Vladlen

It was a pleasure to stay at this hotel! Staff was very accommodating! Thank you!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ramon Isaac

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No hay restaurantes cerca en la noche
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Stavros

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to the airport
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

N

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable good size room
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Andrew

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Late Arrival Thessaloniki

Arrived late, comfortable room.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Convenient stay by the airport, good service
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Marco

Positief: Netheid
Das Personal war etwas komisch und das Badezimmer lässt zu wünschen übrig
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Konstantinos

Negatief: Netheid
Mein Aufenthalt dauerte vier Nächte und das Zimmer wurde in dieser Zeit kein einziges Mal gereinigt! Sie können sich selbst ein Bild davon machen…
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

James

Negatief: Voorzieningen
Kind of run down, noisy, ants in the bathroom. Workers were nice and helpful. Breakfast was 15 euros.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Lisa

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Check in was amazing, arrived early and room was prepared for us. Reception staff fabulous. Swimming pool FANTASTIC
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Avital

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We needed a place close to the airport, and found this one, it was very good for
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

efstathios

It was an ok room, it's outdated... could use some TLC... room door is unable to lock due to lock being uneven with the door. room was cold. no remote for the heater unit...
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Igor

Positief: Netheid, personeel en service
If you’re looking for close to the airport location, hotel location works well.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Great place to stay if you land late

Nice hotel. Only downside is people play tennis till midnight right by the windows. Also no shops around. Overall great hotel.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sotiria Samantha

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a good stay at Athina Airport Hotel. The staff were nice and were helpful in arranging transportation to the Airport.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Albert

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room i was first given was not cleaned. Second room was adjacent to tennis courts where people played until nearly midnight. First time in 70 years of staying in hoteks i was charged 12 euros for a 1.5 km airport shuttle. Rip offf !!
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dawn

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff and kind
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

David

Positief: Netheid, personeel en service
Close to the airport and free shuttle
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Steven

This hotel was convenient as we arrived late and need a place to stay close to the car hire companies to pick a car the next day. The shuttle pick was good and breakfast next morning was good.
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Keren

Positief: Personeel en service
Very convenient for the airport. The room is ok, but the bathroom could do with a revamp.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Timothy

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

A night in Thesaloniki

I was only staying overnight and had to be in a hotel that was close to the airport and was pet friendly. In this regard the hotel was absolutely perfect for my needs. The staff were very helpful and friendly and the hotel was well appointed if a little tired.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

miriam

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean place. Take time there for tennis or paddleball
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Manana

Great location for a stay before your flight, clean comfortable room, excellent customer service. Definitely will use in future.
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gisela

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel hat den Standard einer Jugendherberge. Es ist sehr in die Jahre gekommen, man sieht aber, dass man bemüht ist, nach und nach Altes zu ersetzen. Dies ist vor allem im Bad erforderlich. Bei allem möchten wir aber würdigen, dass der Preis angemessen ist- auch für das begrenzte Essensangebot.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Konstantinos

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Greta staff very kind and accommodating
1 nacht verbleven in mei 2023