Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Icon - Tuerredda
Deze rookvrije villa beschikt over een fitnesscentrum, een conciërgeservice en een wasserij. Je vindt er ook een limousine- of autoservice en een tuin. Deze villa beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een kookplaat.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bidet en een haardroger. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Massage
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Limousine-/autoservice
Auto beschikbaar
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Chef-kokservice
Slaapkamers
7 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de baai
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Boot
Sportschool
Fietsmogelijkheid in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Tuin
Unitgrootte: 360 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
A few meters from Su Giudeu. Sleeps 6. Discount on ship tickets. Ground floor.
A few meters from Su Giudeu. Sleeps 6. Discount on ship tickets. Ground floor.
Flexible check-out available (contact host to arrange)
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De uitchecktijd is flexibel. Contacteer de accommodatie tijdig om de nodige afspraken te maken. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
engelvoelkerssudsardegna_8
Over deze buurt
deze villa ligt aan het water in Teulada. Bezoek Torre di Chia en Parco Archeologico Nuraghe, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Tuerredda-strand en Perda Longa. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals zeilen, vissen en zwemmen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen fietsen. Bekijk onze reisgids voor Teulada
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The Icon - Tuerredda inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Waar staat The Icon - Tuerredda?
Deze villa ligt aan het water, op 0,5 km van Tuerredda-strand en op 5 km afstand van Perda Longa en Cala Ferraglione. Ook Chia Golf Sporting Club en Spiaggia di Cala del Morto liggen op 10 km afstand.