Gehele woning
Beautiful private villa for 10 guests with private pool, WIFI, A/C, TV, patio and panoramic view
Fotogalerie voor Beautiful private villa for 10 guests with private pool, WIFI, A/C, TV, patio and panoramic view





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Gehele woning
5 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Blue Line Apartment Hotel
Blue Line Apartment Hotel
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 173 beoordelingen
De prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
22277001
Over deze buurt
Benissa, Valencia
In de buurt
Playa de Poniente27 min. rijden - 39.7 km
Strand van Llevant28 min. rijden - 40.1 km
Cala de Finestrat29 min. rijden - 44.2 km- Club de Golf Ifach5 min. rijden - 2.4 km
- Paleis van Benidorm29 min. rijden - 38.0 km
Restaurants
- Restaurante Cañis5 min. wandelen
- Olalà7 min. rijden
- bar2111 min. rijden
- Maguro Gishiki Restaurant Moraira12 min. rijden
- Madre Restaurant Moraira12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful private villa for 10 guests with private pool, WIFI, A/C, TV, patio and panoramic view
Beoordelingen
7,0








