Hotel Poseidon ligt aan het vlonderpad in Terracina. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Medioevo Ebraico Fondi en Nationaal Archeologisch Museum van Sperlonga. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kathedraal van Terracina en Tempio di Giove Anxur. Bekijk onze reisgids voor Terracina
Via Piemonte, Terracina, LT, 04019
In de buurt
Porto di Sperlonga
32 min. rijden - 25.8 km
Serapo-strand
46 min. rijden - 41.0 km
Kathedraal van Terracina
3 min. rijden - 2.6 km
Haven van Terracina
5 min. rijden - 3.3 km
Tempel van Jupiter Anxur
5 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
Station Monte San Biagio - Terracina Mare - 15 min. rijden
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 95 min. rijden
Restaurants
Ristorante Il Quadrifoglio
3 min. rijden
Il Pappagallo
9 min. wandelen
La Perla
9 min. wandelen
Burger King
17 min. wandelen
Sunset Bay Club
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Poseidon
Hotel bij de zee
Vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Poseidon. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bibliotheek en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Limousine- of autoservice, fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Poseidon hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Limousine-/autoservice
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het vlonderpad/de promenade
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
2 etages
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 2001
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 27 september tot 26 mei.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 150 per voertuig
Betaald parkeren: EUR 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT059032A1I3P29EBF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 1 juni tot 15 september.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Poseidon Terracina
Poseidon Terracina
Hotel Poseidon Hotel
Hotel Poseidon Terracina
Hotel Poseidon Hotel Terracina
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Poseidon over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Poseidon?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Poseidon van één nacht voor twee volwassenen op 24 apr. 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Poseidon?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Poseidon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Poseidon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Poseidon een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 150 per voertuig.
Waar staat Hotel Poseidon?
Dit hotel ligt aan het vlonderpad, op 3 km afstand van Golfo di Gaeta, Haven van Terracina en Kathedraal van Terracina. Ook Tempel van Jupiter Anxur en Tempio di Giove Anxur liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Poseidon
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 86 van 152 beoordelingen
10 - Uitstekend
86
Gastenscore: 8 - Goed. 59 van 152 beoordelingen
8 - Goed
59
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 152 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 152 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 152 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Erin
Reisde met partner
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The gardens are beautiful and the staff very friendly. The breakfast was delicious! I wish we spent more time there I will definitely go back again.
Erin
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Frederick, Beverly Hills
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was late on a Sunday evening and asking where to get a dinner …everywhere anyone we asked told us to go … we were told the kitchen was closed, with people eating at tables and food being still served.
We walked over two miles in a broad sort of
elips down the board walk and thru the streets around the hotel and we’re told either it was a private function or the kitchen was closed….
Breakfast was average
And we left.
Lol
NEXT!
Frederick
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
antonio
16 aug 2025
dovrebero migliorare la prima colazione e cambiare la biacheria tutte le mattine
antonio
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met familie
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alberto was very helpful and kind at the front desk
Sandra
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jan
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jan
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Marit Tellefsen
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marit Tellefsen
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
SAL
18 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, just a bit dated
SAL
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Roberto
Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Roberto
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Arturo
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Molto buono
L esperienza è stata molto positiva. Il punto di forza è la piscina
Arturo
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Jacob
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jacob
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Lina
Reisde met familie
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt fint hotell, bra service, fin pool, mycket trevlig personal. Nära fin strand, cyklar att låna och bra bussförbindelser till centrum.
Lina
6 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Lovisa
Reisde met familie
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Själva hotellet är mycket trevligt med bra service. Fin pool, mycket nära stranden. Det låg dock ganska långt ifrån staden och de lokala transporterna var inte så pålitliga.
Lovisa
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Torill
Reisde met familie
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
God service og fin beliggenhet
Hotellet ligger like ved promenaden som går langs sjøen, i stille omgivelser. Vi var i Terracina seint i september og flere restauranter i nærheten av hotellet var dessverre stengt. I tillegg var det ikke drosjer å oppdrive i byen. Men hotellet var behjelpelig med å skaffe oss skyss og anbefale restauranter. Servicen var svært bra! Frokosten var variert og god! Deilig basseng og kort vei til ei nydelig strand. Fint med balkong. Det var også veldig bra renhold. Hotellet er litt umoderne, men veldig koselig.
Torill
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Giampaolo
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Giampaolo
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
michael
Reisde met familie
5 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family stayed for two nights. Staff were friendly and welcoming, especially Alberto the "Captain" of Hotel Poseidon whose hospitality was excellent. The Hotel is just steps from the beach. The breakfast was very good (overlooking the outdoor pool). We had a maintenance issue with the stove in our unit and it was promptly fixed. Air conditioning was excellent. The building and facilities are older, but clean and well-maintained. There is a 24-hour grocery store a few minutes' walk from the hotel. My suggestion to management regarding the breakfast plates and glasses — when they are washed in a dishwasher along with dishes that have eggs on them an unpleasant smell is transferred to other dishes especially glasses and cups. It would be best if you wash items that served eggs separately. Thank you.
michael
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Nunzio, Masate
Reisde met een groep
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Struttura datata ma accogliente, personale gentile
Nunzio
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 jul 2024
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Peter
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Peter
6 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Jannicke
Reisde met familie
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Drar gjerne tilbake
Koselig hotell med hyggelig og serviceinnstilt personale. Rene og lyse rom med mulighet for enkel matlaging. Fint bassengområde. Strandpromenaden rett over gata. 5 min gange til stor matbutikk med rikelig utvalg. Flere restauranter rett i nærheten og en kort busstur inn til sentrum. Frokosten var ok, kunne hatt noe mer utvalg.
Jannicke
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met familie
26 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We liked it!
Hotellet uppfyllde våra förväntningar. Vi trivdes jättebra och hade gärna stannat längre. Personalen var mycket trevliga och hjälpsamma. Frukosten var god och bra.
Jättebra läge nära stranden med en strandrestaurang som vi gärna rekommenderar.
Marcus
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met familie
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotellet uppfyllde våra förväntningar. Vi trivdes jättebra och hade gärna stannat längre. Personalen var mycket trevliga och hjälpsamma. Frukosten var god och bra.
Jättebra läge nära stranden med en strandrestaurang (Lido) som vi gärna rekommenderar.
Marcus
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met familie
22 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great service from a very hospitable crew.
Peter
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Pasi
18 jun 2024
Pasi
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Amy
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was welcoming, and the location can't be beat!